The Big Picture

עבודת אומנות ענקית הנוצרת בעבודת צוות

1 - 3 שעות
בפנים ובחוץ
שיתופי
12 - לא מוגבל

אודות

כולם יודעים כי מפעם לפעם חשוב לקחת צעד אחורה ולהסתכל על 'התמונה הגדולה', במיוחד כאשר מסתכלים על ארגון וכיצד אנשיו פועלים ומתקשרים באופן פנימי. ב- The Big Picture חשיבותם של עבודת צוות, שיתוף פעולה ותקשורת מודגשת בתהליך צביעת יצירת מופת אמנותית בממדים מדהימים באמת.

תרגיל גיבוש צוות The Big Picture מתחיל בזה שהמשתתפים מתחלקים לקבוצות קטנות; כשלכל צוות אחראי לצביעת בד או מספר בדים. כל קטע בד קטן, ירכיב את גרפיקת התמונה הגדולה הסופית. הצוותים אוספים מברשות, צבע, דיאגרמות ליצירת הבד האישי שלהם, ובד ריק. ואז הם ניגשים כצוות לערבב צבעים כדי ליצור את הצבעים הנכונים ולצבוע את הבד שלהם.

בזמן התרגיל, הצוותים מבינים שכדי שהגרפיקה הכוללת תצליח, הם צריכים לשתף פעולה עם קבוצות אחרות ולא להתחרות. לאור זאת, הם מתייעצים ומשתפים פעולה עם צוותים שיש להם בדים שניתנים לחיבור לשלהם, עם קווים וצבעים מתאימים. בעשותם כך, הם מסתכלים מנקודת מבט של "התמונה הגדולה" במקום להסתכל רק על הצוות הפרטי, וכך מבטיחים שכל בד מצטרף באופן מושלם והתוצאה הסופית היא הצלחה.

בסיומו של תהליך, כשמשתתפי הכנס עוברים למקום אחר להפסקה, בדים מכל הקבוצות נאספים, ממוסגרים יחד ועבודת האומנות הסופית מוסתרת מאחורי מסך בד גדול. השיא של The Big Picture הוא בסוף, לאחר ישיבת התחקיר, יצירת המופת נחשפת לכל המשתתפים בפעם הראשונה, וזוכה לתרועות רמות ומחיאות כפיים רועמות.

תוצאות למידה

לפני הפעילות, המעצבים הגרפיים שלנו יעבדו איתכם כדי ליצור יצירת אמנות, המשקפת את המטרות, הערכים, המשימה והחזון שלכם. ואז ביום הכנס, הצוות שלכם ישחזר את יצירת האמנות הייחודיות הזו בקנה מידה עצום, ממש יצירת חזון לעתיד. The Big Picture הוא חוויה מעוררת השראה בקנה מידה גדול, עם גילוי מרהיב, זהו רגע מדהים באמת עבור כל חברה בחגיגת חזון משותף הכוללת את כל העובדים.

מאז המצאתו לפני יותר מ -15 שנים, The Big Picture שוכלל כדי להבטיח מספר רמות של תקשורת בין צוותים. זה הופך אותו להדגמה המושלמת כיצד אופן שיתוף הפעולה, נטוורקינג והתמקדות בתמונה הגדולה יכולים להוביל לתוצאות יוצאות מן הכלל. היצירה המוזמנת שנוצרה על ידי הצוות שלכם משמשת הן ככלי לסקירת הפעולות והן כתזכורת לנלמד מהפעילות – וניתן גם לתלותה במקום העבודה שלכם.

תוצאות אחריות חברתית תאגידית

בשל הרלוונטיות שלו לשוק, The Big Picture היה מוצלח מאוד ולקוחות רבים ניצלו את הפעילות ככלי 'לתת בחזרה בדרך כלשהי'. חלק מהלקוחות שלנו ניצלו את האופי הדקורטיבי של התמונה הגדולה כדי להאיר שטחי קירות באכסניות, הוספיס, מגרשי משחקים או בתי קשישים. כיוון ה- CSR הפופולרי ביותר היה מכירה פומבית של התמונה לצדקה, והרוויח הרבה כסף בעשור האחרון.

המלצת לקוחות

המשתתפים למדו את החשיבות של תיאום ותקשורת. The Big Picture גם משאירה לך בראש את החשיבות של לא רק לעשות את החלק שלך טוב, אלא גם להבטיח עקביות ויישור קו עם שאר הקבוצות החולקות את אותה מטרה".

Jones Lang Lasalle

together apart מרחוק - היברידי - ממספר מיקומים

פעילות זו תוכננה לצוותים הנמצאים פנים אל פנים, או מרוחקים זה מזה, או גם וגם (היברידיים) או כאלה שבמספר מיקומים. אם הצוות שלכם עובד מהבית, במשרדים הממוקמים באזורים שונים או במדינות שונות, שאלו אותנו לגבי הגרסה למרחוק או ההיברידית של פעילות זו. צרו קשר כדי לברר כיצד אנו יכולים להתאים אישית את החוויה הזו לצוות שלכם.

בקשו הצעת מחיר