משחקים עסקיים

האיצו את הלמידה והחשיבה היצירתית, ושפרו את שימור הידע של הצוות עם משחק חווייתי מהנה.

משחקים עסקיים חווייתיים הם סימולציות של חיים אמיתיים, אינטראקטיביים, מהנים ויצירתיים. תוך שימוש במטאפורה מהמציאות, גיבוש צוותים חווייתי יוצר מרחק "בטוח" מסביבת העבודה, והוא אינטראקטיבי ומספק משימות מעשיות הדורשות מהמשתתפים להזכר בחוויות העבר שלהם וגם להחיל חשיבה יצירתית המחזקת את הקשרים העצביים במוח לתוצאות ברורות.

משחקים עסקיים נועדו להתמקד בקבוצה מסוימת של תוצאות למידה באמצעות תהליך של תרגול, פתרון בעיות וקבלת החלטות. צעדים אלה מאיצים את הלמידה ומשפרים את שימור הידע.

המשתתפים מעודדים לעבוד יחד כצוות שבו תפקידו של כל אדם הוא חיוני. זה מטפח עבודת צוות וגם מגביר מעורבות אישית ומוטיבציה. דבר זה מבטיח שתוצאות הלמידה הן אמיתיות ומשותפות כצוות.

בסביבת למידה רגועה זו, אנשים וצוותים מסוגלים להתנסות ולקחת סיכונים. טעויות הן בלתי נמנעות אבל חלק חשוב בתהליך הלמידה.

מפגש סיכום לניתוח התוצאות המעודד ביקורת וחשיבה הוא המפתח לתהליך הלמידה החווייתי. מחקרים מראים כי על ידי שילוב של חוויות מעשיות עם מושגים מופשטים, ולאחר מכן חשיבה על התוצאה, המשתתפים מעסיקים יותר אזורים במוחם ותחברים באופן אישי אמיתי עם הלמידה. הם חושבים על התוצאות של הצוות שלהם וכיצד פעולותיהם הפרטיות משפיעות עליו, ומשווים את פעולותיהם לאלה של אחרים. ניתוח זה מסייע להם להבין טוב יותר כיצד ניתן ליישם את המושגים שנלמדו בנסיבות אחרות, מגוונות.

צפו כאן במבחר התכניות המבוקשות הקשורות לנושא.
זקוקים לעזרה בהחלטה? מחפשים משהו אחר?

צרו קשר

סיפורי מקרה דומים