אחריות חברתית ארגונית

עשו את השינוי, העלו את המודעות והדגימו את ערכי החברה

אחריות חברתית אירגונית, CSR, היא יוזמות של הארגון להעריך ולקחת אחריות על השפעות החברה ועל איכות הסביבה והחברה. מוצרי גיבוש הצוות שלCatalyst נועדו לסייע לעסקים המאמצים לקיחת אחריות על פעולות הארגון שלהם, לעודד השפעה חיובית על הסביבה ולקדם טוב לחברה.

Catalyst Global באמת מביאה השפעה בגיבוש צוות. ב- Catalyst, אנו לוקחים את ההשפעה הזאת מעבר לרק מילים ומעבר למה שאתם יכולים לצפות. שותפותה של Catalyst Global לכל החיים עם יוזמת הנתינה הגלובלית Buy1GIVE1 (או B1G1), מאפשרת לנו לעשות שינוי של ממש לאנשים שאחרת אולי לעולם לא היינו מגיעים אליהם. B1G1 הוא ארגון חברתי ללא מטרות רווח עם משימה ליצור עולם מלא בנתינה. בכל פעם ובכל מקום בעולם שמישהו משתתף בתוכנית של Catalyst Global עם אחד משותפי הרשת שלה, Catalyst Global נותנת לאחד מפרויקטי ההשפעה הנבחרים בקפידה של B1G1. אבל זה לא נעצר שם, השותפים ברשת החברים ב- B1G1 גם נותנים בכל פעם שהם מפעילים תכנית, וכך מגבירים את נתינה!

אנו ממליצים לכם לבדוק את B1G1. בניגוד למודלי נתינה קונבנציונאליים, B1G1 מסייע לעסקים קטנים ובינוניים להשיג השפעה חברתית יותר גדולה על ידי הטמעת פעילויות נתינה בפעילות העסקית היומיומית שלהם כדי ליצור סיפורי נתינה ייחודיים. כל טרנזקציה עסקית (וכתוצאה מכך, הפעילות היומיומית שלכם) יכולה להשפיע על חיים, החל מרק סנט 1. בשבילנו ב-Catalyst, זה משלים 'מעגל הגינות' גדול: עיצוב משחק נהדר, השפעה רבה על כל המשתתפים ועל החברות שלהם, עשיית דברים גדולים; ביחד אתכם.

להלן כמה הצעות לגבי האופן שבו מוצרי גיבוש הצוות שלנו יכולים להיות מתוכננים לעבודה עם הארגונים הלא-ממשלתיים ו/או המטרה, פרויקט הצדקה או הפרויקט החברתי או הסביבתי המועדפים עליכם, המאפשרים לכם לעסוק באופן פעיל בפעולות שמקדמות טוב חברתי או כאלה המעודדות השפעה חיובית על הסביבה.

צפו כאן במבחר התכניות המבוקשות הקשורות לנושא.
זקוקים לעזרה בהחלטה? מחפשים משהו אחר?

צרו קשר

סיפורי מקרה דומים