אודותינו

גלו את Catalyst גיבוש צוות בישראל ואת Challenge Group, החברה מאחורי חוויות גיבוש הצוות הגדולות בישראל. פגשו את הצוות הבקי והמנוסה שלנו. גלו את Catalyst Global, היוצרים של גיבוש הצוות הארגוני, וגלו מדוע אנחנו כל כך גאים להיות חלק מרשת גיבוש הצוות שלCatalyst , הקהילה הגדולה ביותר של גיבוש צוות בעולם.

catalyst israel

אודות Catalyst גיבוש צוות ישראל

קבוצת Challenge היא חברת גיבוש והכשרת צוותים ישראלית מקיפה. משרדנו הראשי בתל-אביב, ואנו מספקים פעילויות גיבוש מהנות ומניעות בכל רחבי הארץ.

קראו עוד

Catalyst Global

אודות Catalyst Global

Catalyst Global היא יזמית בתחום גיבוש צוות לארגונים. זהו עסק זוכה פרסים, שהוקם לפני למעלה מ- 25 שנים, ומשתמש בכח עיצוב משחקים אינטליגנטים כדי להשפיע בצורה חיובית על התרבות הצוותית עם תוצאות ארוכות טווח.

קראו עוד

catalyst network

רשת גיבוש הצוות של Catalyst Global

הרשת הגדולה ביותר של ספקי גיבוש צוות בלמעלה מ- 40 אזורים ברחבי העולם. אנו נהנים ממטרה משותפת חזקה ומשתפים פעולה בהעברת ארועים, באסטרטגיות שיווק ומכירות, בהפניית לקוחות ועוד. יחד אנו יכולים לספק תוכניות גיבוש צוות באיכות גבוהה לכל מקום על פני כדור הארץ.

קראו עוד

haka action catalyst teambuilding

חדשות הרשת של Catalyst

התעדכנו בחדשות העולמיות האחרונות מהרשת הגדולה בעולם של חברות גיבוש צוות, רשת Catalyst גיבוש צוות.

קראו עוד

b1g1 study tour

Giving Back with B1G1 Giving initiative

שותפותה של Catalyst לכל החיים עם יוזמת הנתינה הגלובלית Buy1GIVE1 (או B1G1), מאפשרת לנו לעשות שינוי של ממש לאנשים שאחרת אולי לעולם לא היינו מגיעים אליהם. B1G1 הוא ארגון חברתי ללא מטרות רווח עם משימה ליצור עולם מלא בנתינה.

קראו עוד