אודותינו

גלו את Catalyst גיבוש צוות בישראל ואת Challenge Group, החברה מאחורי חוויות גיבוש הצוות הגדולות בישראל. פגשו את הצוות הבקיא והמנוסה שלנו. גלו את Catalyst Global, היוצרים של גיבוש הצוות הארגוני, וגלו מדוע אנחנו כל כך גאים להיות חלק מרשת גיבוש הצוות של Catalyst , הקהילה הגדולה ביותר של גיבוש צוות בעולם.

catalyst israel

אודות Catalyst גיבוש צוות ישראל

Catalyst גיבוש צוות פועלת בישראל תחת רישיון בלעדי של קבוצת Challenge, חברת גיבוש צוות מהמובילות בישראל.

קראו עוד

Catalyst Global World Map 2022

אודות Catalyst Global

Catalyst Global הם היוצרים של גיבוש הצוות לחברות. מעצבי משחקי העסקים המובילים בעולם עם פורטפוליו של 140 תוכנות מוכחות. תכניות גיבוש צוות אלה מופצות ברחבי העולם על ידי חברי רשת גיבוש הצוות של Catalyst. Catalyst ישראל היא בעלת הרישיון הבלעדי למכור ולהעביר את תכניות גיבוש צוות של Catalyst בישראל.

קראו עוד

Catalyst Team Building Network

רשת גיבוש הצוות של Catalyst

Catalyst ישראל גאה להיות חברה ברשת גיבוש הצוות של Catalyst המונה מעל 50 נציגויות הממוקמות ביותר מ-90 מדינות. אנו משתפים בינינו שיטות עבודה מומלצות ומשתפים פעולה בכדי לספק תכניות גיבוש צוות באיכות גבוהה בכל מקום בעולם.

קראו עוד

b1g1 study tour

אחריות חברתית עם השפעה - Catalyst ישראל

כחלק מרשת Catalyst והשותפות שלה לכל החיים עם יוזמת הנתינה העולמית, Buy1GIVE1, מתאפשר ל-Catalyst ישראל לחולל שינוי אמיתי עבור אנשים וקהילות במצוקה. לכל משתתף בתכנית גיבוש צוות של חברת Catalyst ישראל אנחנו מחלקים "השפעות" לעמותה B1G1.

קראו עוד