Flat Out : F1 Challenge

יצירת ומרוץ מכוניות פורמולה 1 בגודל אמיתי!

2 - 3 שעות
בפנים ובחוץ
תחרותי / שיתופי
16 - לא מוגבל

אודות

מביאים אליכם את מירוץ הגראנד פרי! Formula 1 בודקת את מיומנויות התקשורת, שיתוף פעולה ותושייה של הצוות שלכם תוך בניית מכונית מירוץ פורמולה 1 בקנה מידה מלא! ניצול יעיל של זמן הוא בעל חשיבות עליונה עבורכם ועבור כל שאר הצוותים באופן דומה. כל צוות פורמולה 1 עובד לפי תכנית בנייה מפורטת, וצריך לגייס את המיומנויות הקולקטיביות שלו כדי להפוך את ערכות ההרכבה למכונת נהיגת מקרטון אולטימטיבית, ובאותו הזמן, לייצור כוחות סוס אנושיים שמטרתם סנכרון מושלם. לבסוף, מגיע רגע ה- Grand Prix וכל מאמצי הצוותים באים לסופם ועם הנפת הדגלים, כל הצוותים מתחרים על הדגל המשובץ!

תוצאות למידה

רק על ידי יצירת תתי-צוותים ועבודה במקביל ניתן להגיע ליצירות המדהימות של F1 מקרטון. עם הבנה טובה של המטרה הסופית, פרויקט מורכב זה יכול להיות מחולק לתתי פרויקטים כדי לשמור על כל צוות פרודוקטיבי ויעיל, והמאמצים של כולם חיוניים לבניה מוצלחת. יש שפע של יצירתיות בקישוט המכוניות, ותרגול מביא לשלמות כששמנצחים או מפסידים בקו הסיום של המירוץ האחרון.

תוצאות אחריות חברתית תאגידית

יש כל כך הרבה דרכים בהן ניתן להשתמש בערכת הרכבה פורמולה 1 כדי לקדם את התרומה המועדפת עליכם. הנה כמה דוגמאות:

לאחרונה Catalyst גיבוש צוות אוסטרליה, הנחתה Flat Out Formula 1 עם טוויסט של CSR (מעורבות חברתית אירגונית). לפני האירוע, כל הצוותים בחרו תרומה. במהלך הפעילות, הצוותים מיתגו את מכוניותיהם עם עיטורים המציינים את התרומה שלהם. הצוותים אז התחרו עבור פרס כספי לתרומה הנבחרת שלהם. כל הצוותים תרמו לתרומה שלהם בין אם הגיעו ראשונים או אחרונים! בסוף תכנית הלקוח הפתיע אותנו על ידי הכפלת התרומות! מרשים!

צוות מן הענק המדברי בארה"ב, Sara Lee, השתתף ב- CSR ממוקד עם ערכת הרכבה פורמולה 1. הם הזמינו ילדים ממוסדות סמוכים להשתתף בפעילות ידי עזרה בבניית וקישוט המכוניות. במהלך מירוץ הגראנד פינאלה, ילד אחד הוזמן לשבת עם הנהג והתחרה במורד המסלול! למותר לציין שהילדים נהנו מאוד, ו- Sara Lee אהבו את זה כל כך עד שרכשו את המכונית המנצחת כדי לקחת אותו בחזרה ולהציגה במטה שלהם, ותרמו את הכסף של הצדקה לילדים. הילדים חתמו על גוף המכונית "תודה" ואת שמות כל המשתתפים. WIN WIN לכולם.

שותף אחר של רשת Catalyst Global תרם ערכת הרכבה פורמולה 1 לבית ספר. הילדים נהנו מהיתרונות החינוכיים של האתגר הדינמי הזה תוך גיוס כספים עבור בית הספר שלהם. לפני האירוע על כל צוות הוטלה משימה למצוא חברה נותנת חסות למכוניות המירוץ שלהם. בניית אופי ליזמי העתיד בשנותיהם המעצבות!

המלצת לקוחות

Flat Out Formula One הוא אירוע גיבוש צוות ייחודי וחדשני, שבו כולם מעורבים וממוקדים בניצחון. מהבנייה ועד לקישוט, ההדרכה והמרוצים, אתה יכול לחוש את ההרגשה של רוח הצוות מתעוררת לחיים, והמרוץ הסופי יוצר אירוע בלתי נשכח עבור כל המעורבים.

Geok Pin Tan, Finance Director
DDB Worldwide Ltd.

Team Assessment Tool Logo

כלי הערכת צוות

מוצר זה מתאים באופן אידיאלי לסיכום אירוע מודרך. כדי לשפר את הלמידה ולהפוך את הפעילות הזו למשמעותית עוד יותר, סכמו את החוויה שחוויתם עם האפליקציה ממוקדת המטרה הייחודית שלנו. סיכום מותאם אישית באמצעות כלי הערכת צוות יביא לתוצאות לטווח ארוך והחזרי השקעה ניתנים למדידה, ויטפח לכידות צוותית, צמיחה אישית אינדיבידואלית, פיתוח מיומנויות, ובכך יניע פעולה ממשית. גלו עודבקשו הצעת מחיר