זירת הפשע- תעלומה בחלל

פעילות מהנה וירטואלית לפיתוח צוותים של פענוח תעלומה החלל

1 - 1.5 שעות
בפנים
תחרותי
6 - לא מוגבל

אודות

זירת הפשע- תעלומה בחלל לוקח את המשתתפים להרפתקת תעלומת רצח בתוך חללית נטושה. בעזרת גרפיקה מתקדמת וחידות בסגנון חדר בריחה, אנו מכניסים את כל השחקנים לעסוק בפתרון התעלומה. דרך אפליקציית משחק המשלבת את החוזקות הקולקטיביות של המשתתפים בתוך הצוותים, המשתתפים יעברו בין רמות המשחק ויגלו ראיות נוספות שיעזרו לפתור את התעלומה. כל רמה מבטלת את הנעילה של הנפשות תלת ממדיות החושפות קטעים נוספים של הספינה שלא נחקרו ועוררו שאלות. תקשורת מתמדת חיונית על מנת שהצוותים לא יבזבזו רמזים יקרים דרך פתירת סרטוני אנימציה ופאזלים מוצפנים. צפייה משותפת עוזרות לצוותים להתקדם לפתור את התעלומה. השעון מתקתק, דרושה מעורבות מלאה ושיתוף פעולה כדי להיות הקבוצה שניצחה!

תוצאות למידה

זירת הפשע- תעלומה בחלל מפתחת מיומנויות מנהיגות ועבודת צוות בלחץ של תחרות וזמן. זירת הפשע- תעלומה בחלל, מיועד לצוותים העובדים ממקומות שונים, יוצר תחושת שייכות והכלה באמצעות חוויה בלתי נשכחת ומהנה. דרך סיפור מסגרת מרתק ומהנה, המשתתפים משפרים מיומנויות החלות על עבודה מרחוק. כדי להצליח חברי הצוות צריכים לשמור על ערנות ולהבטיח שהתקשורת שלהם ברורה ותמציתית. האזנה פעילה לאחרים היא חובה לפיתרון הפשע. ככל שהמשחק מתקדם רוח תחרותית עולה ומעודדת מעורבות מלאה מכל חברי הצוות.

remote team building

פעילויות לצוותים מרוחקים

פעילות זו תוכננה עבור אנשים שעובדים מרחוק. הצוות שלכם עשוי לעבוד מהבית, במשרדים הממוקמים באזורים שונים או במדינות שונות! אוהבים את הנושא אבל רוצים פתרון פנים אל פנים או משולב? צרו קשר כדי לברר כיצד אנו יכולים להתאים את החוויה הזו לצוות שלכם.

בקשו הצעת מחיר