פרוייקט פיניקס

משחק משימות היברידי

1 - 1.5 שעות
בפנים ובחוץ
תחרותי / שיתופי
4 - לא מוגבל

אודות

המשתתפים הניידים בשטח לוקחים את תפקיד 'הציידים' ברחוב בהדרכת אפליקציה מבוססת מיקום, והמשתתפים הווירטואליים או העובדים מהבית הם 'האוספים' שעובדים ומפצחים את האתגרים מהבסיס. הצלחות חושפות רמזים, כשלים עשויים לדרוש השקעה נוספת במשאבים. רק על ידי עבודה משותפת הצוות יכול להשלים את מסעו ולצבור נקודות. צוותים זריזים שיכולים להסתגל במהירות לסיטואציות שונות ולתקשר, למרות המצב או התפקיד, יהיו גם המנצחים!

תוצאות למידה

פרויקט פיניקס הינו משחק מרתק, מגבש ומגביר מעורבות עובדים.
על מנת להצליח, על חברי הצוות לפתח אסטרטגית פעולה זריזה העושה שימוש מיטבי במרחב הפיזי והווירטואלי של הצוות שלהם. נדרשת דינמיקה צוותית והבנת התפקידים בצוות כדי לאסוף ולשתף מידע בצורה יעילה. החלטות מיידיות נדרשות כיצד למקסם נקודות מבלי לפספס את אחזור כל נוצות הזהב מחייבות תקשורת ושיתוף פעולה איכותי.

ריחוק פיזי

physical distancing

ריחוק פיזי

פעילות כזו שניתן לתכננה כך שתקיים את הנחיות הריחוק הפיזי. אנו משנים את התוכנית כדי להימנע מחומרי משחק ועלונים שיש להעביר בין המשתתפים. ונמנעים מכל מה שמחייב להתקרב יותר מדי! המנחים המיומנים שלנו יהיו שם כדי להדריך את המשתתפים שלכם לאורך כל החוויה, ולהבטיח כי תוך כדי שמירה על פרוטוקול הריחוק החברתי, כולם גם ישתתפו ויעברו חוויה לימודית ומהנה. צרו קשר כדי לברר כיצד אנו יכולים להתאים אישית את החוויה הזו לצורכי הריחוק הפיזי והצוות שלכם.

בקשו הצעת מחיר