הזמן עכשיו

גיבוש צוות לצוותים ווירטואליים

הגלובליזציה הביאה לעלייה בכוח העבודה הנייד העולמי. עוד לפני Covid19, הוערך כי אחוז העובדים המרוחקים יגדל ל–43% מכוח העבודה העולמי עד שנת 2023. ליעילות הצוותית יש אותם עקרונות, בין אם הם מרוחקים ובין אם עובדים פנים אל פנים. צוותים מרוחקים הוסיפו אתגרים בכל הנוגע לתקשורת יעילה, מוטיבציה, תרבות משותפת וחיבור. צוות יעיל מונחה על ידי מנהיג מוכשר הקובע את כללי המשחק ואת ערוצי התקשורת המעודדים דינמיקה קבוצתית חיובית גם בעבודה מהבית.

גם כאשר כל אחד מחברי הצוות עובד מהבית, פעילויות גיבוש צוות יכולות להיות שימושיות לחיבור ולחוויה מהנה ביחד, כמו גם לבניית מיומנויות רכות החיוניות ליעילות צוותים מרוחקים. צפו בפעילויות גיבוש צוות לצוותים וירטואליים המבוקשות הבאות.

הזמינו הדגמה

גיבוש צוות לצוותים ווירטואליים

צוותים מרוחקים! עשו חיים! תהיו מעורבים, שתפו פעולה, התחברו.

הקמת פרוטוקול תקשורת יעיל ובחירת כלי התקשורת הנכונים הם חיוניים. מעבר לקשרים למטרת תקשורת בנושאים הקשורים לעבודה, צוותים מרוחקים חייבים למצוא דרכים ליהנות יחד כדי לפתח תרבות משותפת ותחושת חיבור. פיתחנו מגוון פעילויות גיבוש צוות שמחברות עובדים מרוחקים. הצוות שלנו מסייע בפתרונות אלה באמצעות שידור וידאו חי. כלי ניהול המעורבות עטור הפרסים ועתיר הטכנולוגיה שלנו, Go Team , מקבל מראה חדש ב-Go Remote . עם חידונים הניתנים להתאמה אישית, אתגרי צילום ווידיאו, המשחק, שלעיתים קרובות ישעשע מאוד, יעסיק את כל חברי הצוות המרוחקים שלכם, ויעודד רוח של שיתוף פעולה וחיבור. האם ידעתם שהמשחק הפופולרי שלנו Escape the Mob זמין לצוותים וירטואליים? לחוויה מרתקת ממש, צאו לטיול יום וירטואלי עם הצוות שלכם לגלריה לאמנות או למוזיאון עם Go Explore . או צאו להרפתקה וירטואלית מסביב לעולם עם הצוות שלכם עם Race Around the World . המשתתפים יבקרו באופן וירטואלי במדינות שונות ויבצעו משימות מהנות הקשורות ליעד שבחרו. חידונים וחידות מאתגרות שישתפו את כולם תוך צבירת ידע חדש בחוויה משותפת.

יצירתיות למוטיבציה ומעורבות

שפרו את היצירתיות של הצוות שלכם על ידי הוצאתם מחוץ לחיי היומיום הקבועים שלהם אל עולם של דמיון. לחוויה משעשעת ומרתקת, המנחים שלנו ידריכו את הצוות שלכם בשידור חי ביצירת סרט או עיתון משותפים, או בדיבוב קטע וידאו ידוע. אנו מיישמים את שנות המומחיות שלנו בהעברת פעילויות גיבוש צוות יצירתיות לגיבוש צוות וירטואלי. המנחים שלנו יהיו אונליין, וידריכו את הפעילות וישתפו את הצחוקים מההתחלה ועד הסוף!

מוזיקה לשלומות, למידה ותחושת חיבור

אירועים מוזיקליים מרגשים, מעוררים מחשבה ומתגמלים. באמצעות שקיעה בתהליך המוזיקלי אנשים מעבירים את הראש למצב אחר, כך נוצרים במוח קשרים נוירולוגיים חדשים תוך לימוד כישורים חדשים. תכננו מגוון פעילויות מוזיקליות לגיבוש צוות במיוחד עבור צוותים מרוחקים. תארו לעצמכם את הצוות שלכם מבצע את Haka יחד מרחוק בהנחיית המנחה המומחה שלנו בשידור וידאו חי. מצחיק לאללה! שרים יחד במקהלה ממשרד הביתי הנוח שלכם. מרגש! האם ידעתם שלצליל קצבי יש את הכוח לסנכרן גלי מוח ולהגביר את האינטראקציות הבין-אישיות? נסו את המשחק לצוותים מרוחקים שלנו Funk the Kitchen. משחק מסנכרן!

נשארים בריאים לשלומות חיובית

עובדים בריאים מאושרים ופרודוקטיביים יותר. תלונה נפוצה של עובדים מרוחקים היא שהם עובדים יותר שעות, לא לוקחים הפסקות ויש להם בעיה בהפרדה ברורה בין בית ועבודה - איזון בחיים. תוכניות השלומות לעובדים מרוחקים שלנו כוללות מדיטציה מודרכת שאפשר ליהנות ממנה מכל מכשיר, בכל זמן ובכל מקום. תנו לצוות שלכם את הכלים להתמודדות טובה יותר עם העליות והמורדות בחיים, באמצעות הכישורים והתרגול שמדיטציה נותנת. למשהו תוסס, נסו את Go Fit, המשחק שמזריק אנרגיה עם מגוון אימוני כושר על בסיס מדידת זמן, חידוני שלומות ואתגרי וידאו קומיים לצוות מרוחקים המתאימים לכל רמות היכולת.

למדו יחד באופן וירטואלי

הלימוד בצוותים וירטואליים מקבל תאוצה עם מבחר המשחקים העסקיים שלנו. משחק הצוות פורץ הדרך שלנו, Peak Performance, שבו הצוות מוביל משלחת במעלה האוורסט, זמין גם לצוותים שחלקם עובדים מהבית. באמצעות תוכנית זו, הצוות שלכם יפתח הבנה רבה יותר לגבי המשמעות של להיות צוות זריז, בעל ביצועים גבוהים! כדי לשפר את התכנון האסטרטגי ועבודת הצוות עם הצוות המרוחק שלכם, נסו את הגרסה הוירטואלית של Heroes of Troy. וכן, לחוויית למידה איטרטיבית ופיצוצית, שאלו אותנו על הגרסה הווירטואלית של פעילות גיבוש הצוות פורצת הדרך שלנו The Infinite Loop.

יש לנו גם מגוון שוברי קרח וממריצים מהירים שתוכלו להשתמש בהם בפגישות המקוונות היומיות שלכם כדי לשמור על מוטיבציה ומעורבות של הצוות שלכם. צרו קשר, נשמח לשתף עמכם מספר רעיונות.

מחפשים משהו אחר? בדקו את חיפוש אירועי גיבוש הצוות שלנו

זקוקים לעזרה בהחלטה? בואו נתאים אישית משהו במיוחד עבור הצוות שלכם כדי לעמוד בתוצאות הרצויות לכם.

צרו קשר