שלוֹמוּת

שלוֹמוּת הוא שילוב של בריאות פיזית, נפשית ורוחנית.

שלוֹמוּת במקום העבודה היא בעלת חשיבות עליונה לגבי מעורבות העובדים וביצועיהם. כאשר רוב האנשים על כדור הארץ מבלים זמן רב יותר בעבודה מאשר כל דבר אחר, התייחסות לרווחה במקום העבודה היא הדרך האידיאלית לפתח הרגלים המקדמים את הבריאות.

מחקרים מראים כי ארגונים שמשקיעים באסטרטגיות לטווח ארוך של בריאות ורווחה גופנית ונפשית, משיגים יתרונות הניתנים לכימות באמצעות היעדרות מופחתת, התלהבות רבה יותר של עובדים ויישומה בעבודה.

חשוב לבסס תרבות של בריאות במקום העבודה באמצעות תקשורת אסטרטגית עקבית, יעילה ותכופה אשר מחנכת ומניעה את העובדים באמצעות אמון וכנות. אסטרטגיית שלוֹמוּת יעילה תלויה במחויבותם של המנהיגים לשמור על ערכיה ולהיות מופת למופת. סביבה פיזית של ארגונים ורשתות תמיכה חברתית חייבים להיות מתוכננים לטפח בריאות.

תכניות גיבוש צוות הן מרכיב יעיל מוכח של אסטרטגיית בריאות במקום העבודה. Head to Toe מביאה אימוני יוגה פשוטים ושגרתיים למקום העבודה. Two Tribes - חקירה של ספורט הילידים, מאפשרת לכולם להיות פעילים באותה רמת משחק. תכניות כגון Mind To Motion, Global Grooves ו- One Voice מביאים שמחה ואיכות חיים באמצעות מוזיקה, תנועה וקצב לא מעצורים.

צפו כאן במבחר התכניות המבוקשות הקשורות לנושא.
זקוקים לעזרה בהחלטה? מחפשים משהו אחר?

צרו קשר

סיפורי מקרה דומים