בבנק יהב משתפים פעולה ונהיים יצירתיים

פורסם בתאריך 30 במאי 2019

תקציר

חברת המוצרים והשירותים הפיננסיים המובילה בישראל, בנק יהב, חיפשה פעילות גיבוש צוות יציתרתי לכנס השנתי שיתקיים ברויאל ביץ' אילת, ישראל.

מטרות מרכזיות

  • כיף ומעניין
  • השפעה גבוהה
  • שיתוף פעולה, יצירתי ומעודד חשיבה חדשנית
  • מקנה מיומנויות תקשורת אפקטיביות
  • דינמיקה צוותית

נבחרה הפעילות הצוותית החווייתית, Movie Trailer, שבה הצוותים מתרגמים את המסרים של החברה או את נושאי הכנס לקטעי סרטים דינאמיים, מושכי תשומת לב.

blockbusters creative team building activity

מה קרה ביום האירוע?

המשתתפים נכנסו לחדר הישיבות שעוצב כבמה בסט הוליוודי, גדוש באביזרים ותלבושות צבעוניות. הצוותים למדו שהם יצטרכו לייצר קדימון לסרט שיעסוק בנושא מסוים עם עלילה ברורה, מוסיקת רקע מתאימה על רקע תפאורת הנוף באילת.

הפעילות התחילה וכל צוות השקיע זמן בתכנון סיפור העלילה לקדימון הסרט שלהם. הם החליטו על תפקידים והקצו תחומי אחריות. ואז המשתתפים לבשו תחפושות על פי הנושא הנבחר. בשעה וחצי הבאות, הצוותים עסקו בהפקת קדימוני הסרטים, כולל בימוי, צילום, משחק, עריכה ותסריטאות. ברגעים האחרונים, הצוותים מיהרו לסיים את עריכת הקדימונים ולהציג אותם לשיפוט.

לאחר הפסקה קצרה חזרו המשתתפים לטקס האוסקר. המשתתפים צפו בקדימונים שיוצרו על ידי כל קבוצה בהתרגשות רבה ובגאווה, והתגאו בעבודת הצוות המוצלחת שלהם. לאחר הקרנת הקדימונים, המשתתפים הצביעו על קדימון הסרט הטוב ביותר והוכרז על הזוכה.

blockbusters oscar ceremony team building israel

התוצאה

Movie Trailer היה הצלחה גדולה. המשתתפים התחברו זה לזה מחוץ למשרד בפעילות מהנה ובלתי נשכחת. המשתתפים העידו איך בזמן המוגבל הם היו צריכים ללמוד במהירות לעבוד יחד ולתקשר אחד עם השני. ביצוע קדימון הסרט דרש חשיבה יצירתית חדשנית והפעיל לחץ על הדינמיקה של הקבוצה. כל המשתתפים היו מעורבים מההתחלה ועד הסוף. כל המעורבים אמרו שזאת הייתה חוויה גדולה שהם יזכרו לכל החיים.

כל סיפורי הלקוחות