צוות ההנהלה של IHG מתמקד באסטרטגיה ובמשא ומתן

פורסם בתאריך 3 בפבר׳ 2018

IHG הקפיצו את המפגש השנתי הגדול שלהם בסין רבתי עם אחר הצהריים של פעילויות כיף אינטראקטיבי של גיבוש צוות התומכות בהחדרת מסרים מרכזיים של הכנס - שיתוף פעולה צוותי, תקשורת, דרכים חדשות לעבודה, מיקוד בשירות לקוחות. האירוע נערך בקראון פלאזה סוג'ואו, וצוותים של סגני נשיאים, ומנהלים כלליים אזוריים ומקומיים השתתפו שעועית ב- Bean around the World לחיזוק הלמידה המרכזית במשחק העסקים המהנה והחוויתי הזה.

הפגישה הראשונה של אחר הצהריים הייתה שובר קרח באנרגיה גבוהה לשיתוף פעולה שנקרא Knowing Me, Knowing You. המשתתפים עודדו להיפגש עם כמה שיותר עמיתים, ולגלות דברים שיש להם במשותף. מספר האנשים שנפגשו נרשם והוכרזו הצוותים והיחידים הזוכים.

Bean Around the World

במהלך פעילות Bean Around the World, הצוותים עבדו כתאגידי קפה, קונים ומוכרים פולי קפה ברווח הגבוה ביותר. לאחר קבלת הוראות ספציפיות ומידע שוק, החדר היה מלא אנרגיה כשהצוותים דנו באסטרטגיה הטובה ביותר, וערכו משא ומתן למסחר עם צוותים אחרים.

business game

בנקודה מסוימת במהלך המשחק, הוכנס אלמנט של שינוי, שהכריח את הצוותים להתאים במהירות את האסטרטגיה שלהם, וכתוצאה מכך לעבור למו"מ מטורף יותר. מכירה פומבית מתוחה נערכה בין שתי קבוצות על האספקה האחרונה של פולי הקפה היקרים.

תחרותי או שיתופי??

מה שנתפס כפעילות תחרותית לחלוטין בהתחלה, התגלה כתרגיל מימוש חזון אחיד ושיתוף פעולה תחרותי כאשר הכסף והקפה של התאגידים נרשמו, והתאגיד עם הערך הגבוה ביותר זכה בתרגיל.

"Team Building Asia הקדישו זמן כדי להבין את מה שאנחנו מנסים להשיג כך שהם יוכלו לבנות תכנית שתממש את מטרתנו. ניסיונם עם IHG הבטיח שהפעילויות היו מותאמות למשימה ולערכים שלנו. המשתתפים נהנו מאוד ברישות ותרגול דרכים חדשות לעבודה משותפת לקראת חזון אחד. ההנחיה הייתה מצוינת, מה שהבטיח שאחר הצהריים יהיה מהנה ובלתי נשכח לכולם. אנחנו באמת מרוצים מהתוצאות ומצפים לבניית הקשר שלנו עם TBA בעתיד."

ויני נג, סגן נשיא, משאבי אנוש, סין רבתי, IHG

כל סיפורי הלקוחות