ערכות הרכבה לתרומה

פורסם בתאריך 31 ביולי 2014

biz-events (השותפים של Catalyst Global במזרח התיכון) תרמו את פעילות הצוות הפופולרית Flat Out Formula One לתמוך בתוכנית.

אתגר בלתי אפשרי?

כשמכונית מרוץ ברידג'סטון F1 חונה בבית הספר להשראה נוספת, הצוותים עבדו כדי ליצור גרסאות Flat Out F1 משלהם מקרטון על ידי מעקב אחר "השרטוטים להצלחה" שלנו.

תוך הדגשת החשיבות של עבודת צוות, לכל משתתף היה תפקיד מתגמל; בין אם רצו לבנות, לעצב, לקשט או להיות הצוות של הרכב, התלמידים למדו לזהות את הערך של תרומת כל חבר צוות.

160 סטודנטים עסקו בבדיקת הכישורים שלהם במחויבות, הקצאת משאבים ובקרת איכות, והתחרו בבניית מכונית מרוץ פורמולה אחת שיכולה לזכות בגראנד פרי. בהשלמת אתגרי תחנות עצירה, האווירה הייתה טעונה מאוד כשהגיע זמן המרוץ.

מקבלים חסויות!

לפני יום המרוץ, התלמידים גם קיבלו משימה לחפש מקור לחסויות ארגוניות ותרומות עבור המועמדים שלהם לצדקה. בין רשימת התורמים היו ברידג'סטון, קבוצת MBC, Du, Mars, House of Portier Racing, Homemakers איחוד האמירויות הערביות ו-Pet’s Delight.

הסטודנטים גייסו באופן לא יאומן 30,000 Dh עבור המוטבים שלהם, אשר כללו את קרן Make A Wish איחוד האמירויות הערביות, Quicken Trust, K9 Friends, Music for Hope, ו-, Annos Africa The Manila Charity.

איך הייתה האווירה אחרי שהתלמידים הבינו שהם יבנו מכונית F1משלהם?

התלמידים הכירו את הרעיון לפני אותו היום, שכן הם היו אחראים על מכירת שטחי פרסום על כלי רכב F1 ועל חסות לצדקה שלהם. עם זאת, הם לא הבינו את גודל המשימה. ברגע שהצגנו את האירוע, עם 17 צוותים הלהוטים להתחיל, הייתה הרבה אנרגיה לחוצה המלווה את ההכרה שזה הולך להיות אתגר מורכב.

מה התלמידים למדו?

ראשית, כוח השכנוע: התלמידים הצטרכו לעבוד קשה כדי לשכנע את נותני החסות לתמוך בצדקה שלהם. שנית, אלמנט קריטי של שימוש בכל המשאבים והאנרגיה של הצוות. כשכולם עסוקים במשך שלוש שעות כדי לוודא שמכוניות ה- F1 יהיו מוכנות למרוץ, הם היו צריכים לנהל איכות ולוחות זמנים לחוצים באותו הזמן. ולבסוף, את החשיבות של תכנון הטקטיקה שלהם במרוץ. הקבוצה הזוכה השתמשה היטב בזמן התרגול, ועשתה חזרות על היסודות, חלק מהקבוצות האחרות עזבו את המקרה.

איך היה בדיוק תהליך ההרכבה של המכונית?

הצוותים קיבלו שמונה שרטוטים עם החלקים של Flat Out Cars על כל שרטוט. הם היו צריכים להפוך אותם לחמישה כרטיסי קרטון, לוודא שכל המדידות היו מדויקות ולאחר מכן לחתוך את החלקים האלה. אלה נאספו בשורה של צעדים מפורטים. לאחר מכן הם היו צריכים לקשט ולהסיע את המכונית שלהם. זה הצריך משמעת ומחויבות, והתלמידים היו מאוד חרוצים ולקחו את הפעילות ברצינות, ועדיין בכיף גדול.

מה החשיבות של גיבוש צוות במדינה מגוונת כמו איחוד האמירויות הערביות?

גיבוש הצוות מסייע לשפר את התקשורת, לגשר על מחסומים תרבותיים וליצור יעדים משותפים. באקלים העסקי הנוכחי, השגת המקסימום מהעובדים בחברות היא המפתח, ותכניות גיבוש צוות יעילות הן אחת הדרכים לשפר את הביצועים של האנשים שלהן. עבור מנהיגי העתיד בבית הספר רפטון, זה היה שיעור בהשגת מה שנראה כבלתי אפשרי, כל עוד כולם עבדו קשה ביחד!

כל סיפורי הלקוחות