תקשורת ואינטרקציה

פורסם בתאריך 18 ביוני 2014

רקע

TomTom היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות מיקום וניווט. TomTom נוסדה בשנת 1991וגדלה מסטארט אפ קטן לחברת בלו-צ'יפ רב לאומית, הרשומה בבורסה, עם מעל 3,000 עובדים ומשרדים באירופה, צפון אמריקה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה פסיפיק.

כדי לגשר על הפער בין הצמיחה המהירה של החברה לבין הצמיחה של העובדים שלה, TomTom ביקשה מ-Catalyst לספק מספר אירועי צוות כחלק מאירוע הדרכה ופיתוח של יומיים בברצלונה.

בחירת קטליסט להדרכה ופיתוח

" Catalystהיא מובילה עולמית בתחומה, העסק שלהם הוא לרגש, לעורר השראה ולעורר מוטיבציה. Catalyst גם הבינו בדיוק מה המטרות שלנו: לגשר על פערים ולשפר לא רק את האיכות, אלא גם את סוג התקשורת והאינטראקציה בין הדיסציפלינות השונות בתוך המחלקה - ובמיוחד בין תרבויות - היה לנו חשוב מאוד שיהיו לנו אנשים מטייוואן, בריטניה והולנד באירוע פיתוח הצוות. הרעיון היה שהם יפסיקו לעבוד לרגע, יתמקדו בצרכים ובדינמיקה של הקבוצה ויחדדו את הכלים שיסייעו להם לעבוד בצורה חכמה וטובה יותר". מסבירה מנהלת ההדרכה והפיתוח של TomTom, במילותיה שלה, מדוע TomTom בחרו ב- Catalyst

ביחד יצרנו תכנית שתוכננה במיוחד למטרותיה ויעדיה של TomTom וזו התאימה לדרישות האירוע שלהם. תכנית זו כללה את Bean Around The World, BeatsWork and Big Picture, יחד עם הדרכה והנחיה.

ביום האירוע

לפני האירוע, TomTom שמרה הרבה פרטים בסוד כי רצו ליצור סקרנות והתרגשות. רבים ממובילי ומנהלי הצוותים שהתכנסו בברצלונה לא ידעו למה לצפות.

במהלך היומיים, כל פעילות הוצגה על ידי קטע של תיאוריה, תוך התמקדות בדרכים השונות שבהן אנשים מתמלאים אנרגיה, מקבלים מידע, מקבלים החלטות ועוד. התיאוריה נבחנה מיד באמצעות כל אחד מהאירועים והשתקפה לאחר מכן בדיון.

הייתם צריכים לראות את פניהם! עבדתי עם כמעט כולם בחזרה במשרד ונדהמתי איך הם יצאו מהקונכיות שלהם. כולם נכנסו לזה כל כך חזק - תיפוף, ריקודים - אפילו לחלקים הקוליים! זה היה כמו 'וואו! הוא יכול באמת לרקוד! נציג TomTom מדבר על BeatsWork, הפעילות הסופית

החזר על ההשקעה
  • במהלך היומיים, ערכים של TomTom באמת יושמו כשאנשים נכנסו עם הפתיחות, האכפתיות והסינרגיה ש- TomTom שואפת להחדיר לכל אורך הארגון.
  • אפילו הספקן ביותר בין המשתתפים הפך להיות מעורב באמת, חסמי השפה התמוטטו, והתברר כי כל משתתף היה חלק אינטגרלי מהצוות.
    אני לא רוצה לגלות יותר מדי אבל בואו רק נאמר שהפעילויות חדשניות, מרתקות וכיף גדול. Catalyst משקיעה הרבה ובאמת עושה מעל ומעבר באירועים שלהם - זה מה שעושה אותם ייחודיים. הרעיון שעבודת צוות טובה שווה הצלחה הוא לא חדש, אבל Catalyst מייצרת סביבה שבה הידע התיאורטי הופך למציאות בתקופה קצרה מאוד של זמן. TomTom מגיבים על גיבוש הצוות של Catalyst

כל סיפורי הלקוחות