אודות Catalyst Global

אודות Catalyst Global

בשנת 2014, הופקו 1,725 תוכניות גיבוש צוות עם 145,337 משתתפים ברחבי העולם. הצלחה זו מגיעה בזכות הדברים הבאים:

סטנדרטים גבוהים ועקביים של מוצרים ומסירת התכניות ברחבי העולם

Catalyst Global מעריכים מאוד את איכות המוצרים שלהם ואת האופן המקצועי בו הם נמכרים ונמסרים תוך עמידה בצרכיו הייחודיים של כל לקוח. Catalyst Global מקיימים תוכניות הכשרה מקיפות ומתמשכות לשותפי הרשת שלהם כדי להבטיח שהמצוינות במכירה ובמסירה של תוכניות גיבוש הצוות של Catalyst נשמרת. שותפי Catalyst Team Building Network חולקים את הידע ושיטות העבודה הטובות ביותר בפורום פנימי, ונפגשים מדי שנה בכנסים בינלאומיים ואזוריים לפגישות פנים אל פנים.

מסירת מוצרים ברמה גלובלית

רשת גיבוש הצוות של Catalyst היא כיום הגדולה ביותר בעולם. עם נציגים ביותר מ- 90 מדינות בכל העולם ל- Catalyst יש ידע והתמחות באזור שלכם. כך שבכל פעם שאתם צריכים סדרת פעולות במספר אזורים, או ארוע בודד במקום כלשהו בעולם, Catalyst גיבוש צוות יוכלו לספק לך אותם. Catalyst מבינים את הצרכים של ארגונים רב-לאומיים, מספקים תכניות עקביות בכל העולם, ועם משרדי הפצה, ציוד וכוח אדם בכל העולם, Catalyst יכולים לבטיח לכם מוצרים הנמסרים במחיר תחרותי ללא פשרה על הסטנדרטים.

פיתוח מוצרים חדשניים

Catalyst Global יוצרים מוצרי גיבוש צוות חדשניים ויצירתיים באמצעות מחקר ופיתוח נרחבים. ל- Catalyst Global יש עניין רב במגמות הנוכחיות בפסיכולוגיה המייצרת מוטיבציה, והם מעניקים תשומת לב מיוחדת לטכניקות מוכחות ליצירת שינוי אמיתי בארגונים, מיישמים מדע זה בפיתוח משחקיהם, וחוקרים באופן קבוע כיצד ניתן לנצל את הטכנולוגיה ביצירת מוצריהם. עם תיק מוצרים הולך וגדל הנתמך על-ידי מוצרי גיבוש הצוות הפעילים לאורך שנים והבדוקים והמנוסים ביותר, Catalyst גיבוש צוות גאים במגוון הרחב של לקוחותיהם, החוזרים דרך קבע ל- Catalyst לשיפור הדינמיקה של צוותיהם.

זו הסיבה ש- Catalyst גיבוש צוות היא הרשת הגדולה ביותר מסוגה המספקת את מוצרי גיבוש הצוות הטובים ביותר בסטנדרטים גבוהים וקבועים על-פני כל הגלובוס.

Catalyst גיבוש צוות – הזרז לשינויים ארוכי טווח בארגונים בעולם כולו