סמסונג חוקרת את הדינמיקה הצוותית עם Red Alert

פורסם בתאריך 6 במאי 2019

בשיחה עם: Ciler ay, מנהל משאבי אנוש, סמסונג, טורקיה

מי השתתף היום בפעילות גיבוש הצוות Red Alert?

בוגרים חדשים, סטודנטים בכירים ואנשים שעושים את עבודת הדוקטורט שלהם.

למה בחרתם את 'Red Alert'?

סמסונג היא חברה בתחום הטכנולוגיה. Red Alert הוא משחק גיבוש צוות המבוסס על טכנולוגיה עם רעיון התאמה אישית אשר מעולם לא נחווה על-ידי המשתתפים שלנו לפני כן.

האם הייתה לכם אפשרות מסוימת במשחק הזה או בתוכו שאהבתם?

לגלות, לחקור ובאופן כללי כל ההתרגשות של המשחק הוא מה שאהבנו בזה. הוא דוחף אותך לחשוב ומרחיב את כישורי פתרון הבעיות שלך. הוא עוזר לחקור את הדינמיקה הצוותית ככל שהתקדמנו בפעילויות. אהבתי את זאת שבה אתה מוצא מדינות.

משתתף 2

בדרך כלל במשחקים קבוצתיים אנו מתמקדים במנצח. אבל במשחק הזה אף אחד לא יודע מי הוא המנצח. היו לנו סידורי חידות שונים בקופסאות. בתיבה שלנו היו משחקים שונים מאשר בתיבות של הצוותים האחרים. זה אומר שאתה לא יכול להשוות את מה שאתה עושה עם קבוצות אחרות ולכן אין תחרות בין הקבוצות אבל זה מוביל להצלחה של הקבוצה כולה. כך שזה מלמד לשתף פעולה ולעשות אינטגרציה ממש טוב. אהבתי את זה מאוד!

משתתף 3

אהבתי אותו כי הוא הכיל פעילויות שונות. בשונה מהשיטה בה משחק חדר בריחה עובד, הכל בקופסה והתוצאות של הפעולות שלך מובילות לנקודות שונות במשחק.

משתתף 4

כל הפעילויות היו נהדרות גם בשבילי. הבנתי שהתרגשתי לקראת החידה הבאה עוד בזמן שניסינו לפתור את הנוכחית! חשבתי ... מה יהיה הדבר הבא? מה יהיה הלאה? היו פעילויות שונות שהתייחסו למיומנויות השונות של האנשים בקבוצה.

מה לקחת איתך מ- Red Alert?

זה משחק נהדר שמעביר את המסר הסופי ש- "אנחנו תמיד צריכים להיות בקשר עם מה שקורה מחוץ למשימות המיקרו שלנו ושל הצוות שלנו, אנחנו צריכים לתקשר עם המתחרים שלנו וממש לראות את התמונה הגדולה."

מה אתה רואה כדבר החשוב ביותר שלמדת מ- Red Alert?

משתתף 3

הדבר החשוב ביותר שלמדתי מהמשחק הזה הוא דינמיקה צוותית והחוזקות האישיות של האחרים. ראיתי איך לכל אדם יש מיומנויות שונות.. בכל אחד מהמשחקים השונים, אנשים שונים היו מסוגלים לראות את הפתרון. בשבילי זה היה החלק הכי טוב של המשחק הזה, "עבודת צוות".

משתתף 2

אני רוצה להודות לצוות הפיתוח - היה לי ממש כיף!

כל סיפורי הלקוחות