מחיאות כפיים סוערות

פורסם בתאריך 12 בנוב׳ 2013

רקע

במילים שלהם, Deloitte הוא "המותג תחתיו עשרות אלפי אנשי מקצוע ייעודיים בחברות עצמאיות ברחבי העולם משתפים פעולה כדי לספק ביקורת, ייעוץ, ייעוץ פיננסי, ניהול סיכונים, ושירותי מס ללקוחות נבחרים". Deloitte, אחת מ-4" הגדולות" בחברות השירותים המקצועיים, מגייסת חלק מהכישרונות המבוקשים ביותר בעולם וממשיכה לגדול מהצלחה להצלחה.

egi:live communication מתמחים במתן אירועים אסטרטגיים תפורים במיוחד למנהיגי חברות גלובליות. עם 20 שנות ניסיון, הם עוזרים לחברות שאפתניות ורב לאומיות להשיג צמיחה יוצאת דופן ובריאה על ידי יצירת סביבה שבה הם יכולים לחלוק ידע ושאיפות ולהצעיד את אסטרטגיית החברה שלהם קדימה.

בחירת Catalyst ו- Orchestrate!

egi:live, בשיתוף עם Deloitte, ניגשה Catalyst לחפש הופעה חיה שתפתח את כנס Deloitte Senior Partner. האירוע צריך לשקף את ערכי המפתח של Deloitte ולהדגיש את הגישה שלהם של 'אפשר לעשות'.

גרסה ייחודית ומותאמת להפתיע של Orchestrate! הייתה הפתרון המושלם.

ביום האירוע

בלילה לפני תחילת כנס השותפים הבכירים, הגיעו 50 מתנדבי Deloitte למלון שלהם לתדרוך בהפתעה. הם לא ידעו למה לצפות, הם התאספו בבאר, ובחדר הסמוך חיכתה להם חבורה של מוסיקאים מקצועיים וחמישים כלים תזמורתיים.

הדלתות נפתחו והמנצח הסביר שהמתנדבים יפתחו את כנס השותפים הבכירים למחרת עם הופעה סימפונית שלהם!

תוך שימוש בפורמט הבדוק של Orchestrate! שלנו, המתנדבים עבדו קשה בשעתיים הבאות כדי להשיג תוצאה מבריקה. במהלך הפיכתם ממתלמדים מתחילים לתזמורת הסימפונית כמו בחיים האמתיים, egi: live קיבלו הזדמנות לתפוס את רגשות המתנדבים בסרט ולהקליט ראיונות קצרים.

למחרת בבוקר, לאחר חזרה סופית עם לבוש, הבמה הייתה מוכנה. לאחר שהנציגים של השותפים הבכירים התיישבו, סרטון וידיאו תאר את האתגר שהצבנו. אז עלתה התזמורת לבמה, וכולם השתתקו כשהמנצח טפח עם שרביטו. מול 700 אנשים - הבוסים שלהם! - המתנדבים נתנו הופעה חלקה וסיימו לקול תשואות.

החזר על ההשקעה

  • Orchestrate! הדגים בהצלחה את ההישגים, ההצלחה וגישת ה-"אפשר לעשות" של אנשי Deloitte.
  • הוא חגג את ההצלחה ועזר ליצור תכנית מעניינת ורעננה.
  • תודה על פתיחת אירוע מבריקה - אני בטוח שזיהיתם עד כמה Deloitte היו מרוצים - מעולם לא ראיתי אף פעם תשואות של ממש מהקהל הזה קודם! Deloitte ו- egi:live

    לחצו לקבלת מידע נוסף על Orchestrate!

כל סיפורי הלקוחות