יום המשחק" בברזיל עם" Bot Creations

פורסם ב-23 בספט׳ 2018 על ידי Alain Segers

Bot Creations הוצגו באירוע "יום המשחק" השלישי בברזיל. יום המשחק הוא אירוע ניסוי משחקים חינמי שאורגן על ידי Conquistar - Catalyst Brazil, החברים בקבוצת Integração. הוצגו שלושה משחקים חדשים ביום המשחק שנערך בחודש מאי, אחד מהם היה " Bot Creations" החדש.

Bot Creations at Game Day

Bot Creations הוא משחק גיבוש צוות בו הצוותים מעצבים ומרכיבים רובוט. כדי שהרובוט יצליח עליו להיות בעל תכונות ספציפיות ולהיות מסוגל להשלים יעדים מסוימים בגמר מול הרובוטים של הצוותים האחרים.

Bot Creation מבוסס על חשיבה עיצובית, ומלמד את הצוותים לעצב בשביל מטרה. באילו חלקים עלינו להשתמש בכדי לגרום לבוט לבצע את המשימה העומדת בפנינו? בנוסף, כשהמשאבים מוגבלים הצוותים מאותגרים ליישם במשימה חדשנות חסכונית (frugal). מאחר שיש לנסות את הרובוט ולשנות אותו עד לפיתוח רובוט יעיל, מתחדדות מיומנויות שיפור תהליכים השיתופיות.

Game Day Brazil

ניתן להתאים את Bot Creation כך שיתאים לתוצאות הלמידה הרצויות. החל מאתגרים שיתופיים שכל הבוטים חייבים לבצע יחד, ועד אתגרים תחרותיים. לדוגמה היאבקות סומו, הוצאה מהזירה. בדיוק כמו הזריזות והגמישות של הסומו המודרניים בניגוד לקודמיהם הפחות גדולים וזריזים, כך המנצח בסופו של דבר יכול להיות בוט קטן וזריז יותר.

Bot Creations at Game Day

ביום המשחק, האתגר הסופי עבור יוצרי הבוטים היה מרוץ סביב מסלול מרוצים מכוסה מכשולים. שוב, לא נדרשה סתם מהירות של מנוע גדול. זריזות וקלילות בניווט במכשולים התגלו כתכונה עיצובית חשובה.

המשתתפים ביום המשחק היללו את Bot Creations כמוצר חדשני. מדובר בפעילות צוות מרתקת ומהנה המאתגרת תקשורת אפקטיבית, דינמיקות צוותיות וחשיבה חדשנית - כל אלה רלוונטיים מאוד לצוותים מודרניים.

כל סיפורי הלקוחות