אודות Catalyst ישראל Header Image

קבוצת Challenge היא חברת גיבוש והכשרת צוותים ישראלית מקיפה. משרדנו הראשי בתל-אביב, ואנו מספקים פעילויות גיבוש מהנות ומניעות בכל רחבי הארץ.

אודותינו

בקבוצת Challenge אנו גאים על יצירת חוויות מעולות ואנו שמחים על ההזדמנות להזמין אנשים להשתגע ולהנות! הצוות המקצועי והמסור שלנו באמצעות אהבת המרחבים והדחף לגלישה, סקי, רכיבה, חתירה וכן מספר עצום של הרפתקאות אחרות, מומחה ביצירת ימי כיף יוצאי דופן מחוץ למשרד, באמצעות חדשנות ויצירתיות עם צחוק והנאה לאורך כל הדרך! למה? - כי אנחנו שמחים לגרום לאנשים לעשות יותר! עוד לעצמם, עוד לסביבה ועוד לקהילה בה הם חיים.

אנו רואים את השותפות עם Catalyst Global, כהזדמנות מרגשת לחשוף את ישראל לתוכניות ופעילויות גיבוש הצוות החדשניות והמוכחות הזמינות ביותר בעולם. מוצרי Catalyst כבר מביאים מימד חדש של גיבוש צוות בארץ ומחויבים בשמירה על הסטנדרטים הגבוהים שלהם, בהתאמה האישית ואספקת אירועים העונים על הצרכים של לקוחותינו, ומביאים תוצאות לאורך זמן. בדיוק כמו צוות Catalyst Global, אנו אוהבים אתגרים, אנחנו שחקנים קבוצתיים, ואנחנו אוהבים לצחוק ולהנות!

למה Catalyst?

Catalyst Global  ידועים כמובילים העולמיים בתחום פעילויות גיבוש צוות חדשניות עם נציגים ביותר מ- 40 אזורים ברחבי העולם. הם יוצרים ומפתחים באופן מתמיד רעיונות גיבוש צוות והעלאת מוטיבציה. Catalyst Global  מתגאים בתשומת לב לפרטים, סטנדרטים גבוהים של מסירה, ניסיון רב ותיק עבודות חובק עולם של תכניות ע"פ הזמנה מיוחדת ומן המדף. ועם רשת של מעל 40 חברות גיבוש הצוות הטובות ביותר בעולם, הם  מסוגלים לספק תוכניות גיבוש צוות בכל מקום בעולם בסטנדרטים גבוהים באופן עקבי.

עובדים איתכם

אנו מאמינים שצוותים חזקים נבנים על יסודות של מנהיגות טובה, תקשורת, עבודת צוות ומשוב בונה. אנו עובדים יחד אתכם כדי לתכנן תוכנית גיבוש צוות התואמות את הצרכים הייחודיים של הצוות שלכם. הצוות המקצועי והמסור שלנו מציע מגוון רחב של ידע, כישורים וניסיון. אנחנו עובדים קשה כדי לוודא שכל אדם בצוות שלכם ירגיש מחובר ויוביל להישגים ולהצלחה גדולים יותר. בעשותנו זאת אנו מבטיחים כי שתכנית הלמידה החוויתית של הצוות שלכם תהיה מהנה, מאתגרת, ובונה, עם תועלות ארוכות טווח.

כדי לברר פרטים נוספים כיצד אנו יכולים לעבוד איתכם כדי לתת מענה מתאים ביותר לצרכי הצוות שלכם, צרו קשר.