Catalyst Global Conference 2015 Bangkok

כנס Global Catalyst 2015

פורסם ב-1 בנוב׳ 2015 על ידי Mark Davenport

הכנס היה הזדמנות למשתתפים לנטוורקינג ולשיתוף שיטות עבודה מומלצות, ולדון בדרכים למנף את כוחה של רשת Catalyst Global לקראת 2020.

נושא מרכזי בכנס היה אחריות חברתית תאגידית וכוח הנתינה. הרצאת אורח הייתה של פול דאן מ- B1G1, ארגון אשר מסייע לעסקים קטנים ובינוניים להשיג יותר השפעה חברתית על ידי הטמעת פעילויות נתינה בפעילות העסקית היומיומית שלהם. באותו נושא, נידונו מוצרי גיבוש הצוות מסוג CSR פופולרים של Catalyst כגון "Hole in One" ו "Toy Factory" כשהמוצר בנית אופניים "Building a Dream" ומוצר הממוקד בהצלת כלבים "Barkitecture", שניהם חדשים, הוצגו לראשונה.

הוצגו שני מוצרים חדשים מבוססי טאבלט. Push It! פעילות שולחן באנרגיה גבוהה ממכרת לחלוטין, הכוללת סדרה של חידות מחשבה ואתגרי צוות פיזיים. וגם, כלי למידה חווייתי עצמתי, "Peak Performance", אשר מבוסס סביב הנושא הפופולרי של טיפוס על הר האוורסט.

מוצרים נוספים שהוצגו כללו את 'Beat the Box', אתגר שיתופי מסקרן שבו הצוותים מפענחים סדרה של תעלומות כדי לפתוח תיבה בתוך פרק זמן מוגבל. וגם, "Puppet Masters", המאתגר את מיומנויות התקשורת של הצוות כשהם מתמרנים בובות ענקיות לביצוע פעולות אנושיות פשוטות לכאורה.

אירועי מוסיקה וקצב היו גולת הכותרת עם סול אייזנברג אורח מיוחדמ- Junk Orchestra UK שהוביל את המשתתפים באמצעות "Funk the Junk" ליצור מוזיקה יפה עם מכשירים העשויים מחומרים ממוחזרים. בזמן שצוות השותף ההודי d'frens הוביל את הקבוצה באמצעות גירסה חדשה וקלה יותר של פעילות גיבוש הצוות הפופולרית, Blow the Blues Away.

שוק ביום חמישי אחר הצהריים, אפשר הצגת מוצרים פוטנציאלים ו- Team Up Events! מניו זילנד Cake Off, מ- BeChallenged אוסטרליה Box Empire, ומהודו Joint Venture Jeep, לקחו את קדמת הבמה.

הנטוורקינג נמשך מסביב לבריכה, זמן רב לאחר שסדר היום הרשמי בכנס הגיע לסיומו ועדיין נמשך ברשת בהתלהבות והתרגשות.

מנכ"ל Catalist Global, גיא בייקר, אמר

 

"ב- Catalyst Global אנו גאים להיות חלק מהארגון אשר נוסד על סביבה של אמון ... מקום בו מקצועני גיבוש צוות מכל רחבי העולם יכול ליצור קשרים, לשתף דרכי פעולה טובות ביותר ולעשות כיף ביחד!"

סטו רובינסון, מנהל כללי Team Up Events ניו-זילנד

 

"הכנס בבנגקוק עלה על כל הציפיות ושימש כהוכחה נוספת לכמה בר-מזל אני להיות שותף ברשת - אז תודה לכם שוב על האמון, על הבטחון, והכי חשוב על ההזדמנות להיות מעורבים עם קבוצה כזאת אנרגטית וחדשנית של מגבשי צוותים! מגיעות לכם גם ברכות ענקיות שכן אני מאמין שכולכם יצרתם משהו שלא רק שלא ניתן להתחרות בו, אלא גם יהפוך למורשת נצחית ביחס להשפעה שיש לכולכם על תעשיית גיבוש צוות בעבר, בהווה ובעתיד"

אסף יעקובי, מנהל קבוצת Challenge, ישראל

 

רציתי להגיד תודה ענקית על הכנס שאורגן ותוכנן היטב. נהניתי ולמדתי הרבה - משפחה מדהימה! לא יכול לחכות לכנס הבא.

 

חזרנו לבלגיה עכשיו, נהנו מה-"After Effects" של הכנס הגדול של Catalyst Global. אנחנו מאוד שמחים שהצטרפנו למשפחה הגדולה הזאת של Catalyst וכבר מצפים להרפתקה שלנו בעתיד. ברכות ותודה גדולה לכולכם! כולכם עשה עבודה מדהימה וזה היה נהדר בשבילנו להתחבר עם עמיתינו בתעשיה. 3 הימים בבנגקוק היו מעוררי השראה מאוד עבורנו ונתנו דחיפה של אנרגיה!

ברט קנוטס, מנכ"ל, Event Masters, בלגיה

Mark Davenport

מנהל פיתוח עסקי

זיהוי לקוחות פוטנציאליים חדשים וסיוע בצירופם לרשת Catalyst Global

כל חדשות הרשת