Catalyst Euro Zone 2016 London

Catalyst Global - Euro Zone 2016

פורסם ב-9 ביולי 2016 על ידי Mark Davenport

מנכ"ל Catalyst Global, גיא בייקר, פתח את Euro Zone 2016 והדהים את הקהל עם פרטים על ההישגים העצמתיים של הקבוצה ב- 12 החודשים האחרונים. לאחר מכן, תוך שימוש באפליקציה מבוססת הטאבלט Go Engage של צוות Go Team , המשתתפים בחרו נושאים לדיון כולל מכירות: מובילים עם הלמה, להפוך למשפיע, מיקוד בעסקאות חוזרות, למידה ופיתוח, שיווק וחדשנות מוצרים.

נושא מרכזי בכנס היה אחריות חברתית תאגידית וכוח הנתינה. מאז הצטרפותה ליוזמת הנתינה העולמית B1G1 לפני 8 חודשים, בסוף 2015, רשת Catalyst Global כבר השיגה 225,549 תרומותB1G1! ג'וני מאצ'ילס, מ-  Event Masters בבלגיה, דיבר על ההשפעה המדהימה של B1G1 על הקבוצה שלהם ועל הלקוחות שלהם. הקבוצה דנה בדרכים בכיצד יוכלו לשלב את עוצמת הנתינה בעסקיהם אפילו עוד יותר, והשתתפה במשחק פעיל של הגירסה החדשה של Go Give - Go Team. הצוותים יצאו החוצה אל רחובות ברייטון כדי להשלים שורה של אתגרים עם שהצלחה בהם משפיעה על מטרות  Win-Win! B1G1 !

בסיום היום הראשון, כאשר הנציגים נרגעו עם כוס בירה או יין, הם השתתפו בפעילות האנרגטית לגיבוש צוות המבוססת טבלט Push It! שהובלה על-ידי ה- MC האנרגטי, רמס ואן ריסן. ברוח אנרגיה גבוהה זו, הצוותים ערכו פעילות שולחן ושקעו לחלוטין במלחמות אחד נגד השני בסדרת חידות ואתגרים צוותיים פיסיים.

שיתוף המידע ושיתוף הפעולה נמשכו בארוחת ערב ומשקאות ב"טמפסט" שבחוף ברייטון בחגיגת יום הולדת לאוראן מסטרטון מ- Team Building אירלנד!

יום 2 התחיל עם מושב שכותרתו "פרטים עושים את ההבדל" עם מצגות מלאות תובנה על 10 מוצרים מרכזיים. כל מוצר הוצג על ידי שותף מסוים שתשומת לבו לכל פרטי המכירות והאספקה ​​הובילה לביקוש של אותו מוצר בשוק שלהם. לאחר מכן, המרצה האורח, אנדי פילדהאוס מ- Biz Group UAE, שיתף את הקבוצה בתובנות מלאות ידע על מיקוד בעסקאות חוזרות.

לאחר ארוחת הצהריים שותפי הרשת האירופאים  השתתפו במשחק הדגמה של כלי למידה חווייתית רב עצמה המבוסס סביב הנהגה והנושא הפופולרי של טיפוס על הר האוורסט,  ‘Peak Performance’.

הנטוורקינג נמשך זמן רב לאחר שתוכנית הכנס הרשמית הגיעה לסיומה והוא ממשיך באופן מקוון בהתלהבות והתרגשות בפורום הרשת שלנו. המשתתפים סיכמו שהכנס היה עבורם הזדמנות מצוינת של שיתוף וכי בכוונתם להיפגש יותר בקביעות! צוות ההנהגה של Catalyst Global שמח להמשיך בלמידה ובשיתוף הפעולה במפגשים עם צוותים מאסיה ואוסטרליה ב- Asia Zone 2016 בקוטה קינבאלו באוקטובר.

זה היה כל כך מעורר השראה ותקופה באמת מדהימה. צברתי הרבה רעיונות חדשים והשראה לפיתוח מוצרים, מכירות וקיבלתי כמה תשובות לשאלות שלי על מוצרים מסוימים. אני באמת גאה להיות שותף של כולכם כי כולכם עושים עבודה כזאת נהדרת במדינות שלכם. זה היה כל כך מדהים לשמוע את כל הסיפורים שלכם על החברות, המכירות והחוויות שלכם.

דייב סטיפינס, מנהל לטביה

תודה לכולכם על קבלת הפנים החמה והפתיחות שהראיתם כשעזרתם לי להיכנס לעולם Catalyst;) הייתה לי חוויה נהדרת וכיף גדול בברייטון, למדתי הרבה על המוצרים, שיטות עבודה המומלצות שלכם ומספר יוזמות שאפילו לא הייתי מודעת להן... תודה שוב, אתם מקצוענים אמיתיים, קהילה ברמה גבוהה ואני כל כך גאה להיות חלק מהצוות!

מוניקה דימאץ-קשמר, מנכ"ל, Exprofesso, פולין

כמו תמיד, למדתי כל כך הרבה במשך כמה ימים וזה באמת הדגיש שוב כמה חזקה הרשת המדהימה שלנו. המון קשרים חדשים נקשרו ונקווה שיהיו מהם מספר הזדמנויות. כל כך הרבה אנרגיה בחדר מדי יום, נפלא לשמוע את התלהבות שלכולם  יש למותג שלהם ולאנשים שלהם!

אורן מסטרטון,  יוצר הזדמנויות,  Xtreme.ie

למדנו הרבה והתרשמנו משאר חברי הקהילה. הכל, מהארגון עד לנאומי היחידים,  היה גדול ונוהל בהצלחה. ובאופן אישי - זה דיבר אלי ברמה מאוד אישית. החבר'ה מארצות אחרות באירופה היו יוצאי דופן, כמו גם ההנהלה של Catalyst Global בעצמם. כולכם עושים עבודה מדהימה - תמשיכו ככה! אנו מקווים לראותכם בקרוב שוב אולי באיזה יעד אקזוטי ..!

ניקולא הבולבה, מנהל ארועים, Maxin פראג

 

Mark Davenport

מנהל פיתוח עסקי

זיהוי לקוחות פוטנציאליים חדשים וסיוע בצירופם לרשת Catalyst Global

כל חדשות הרשת