רשת Catalyst
catalyst team building netherlands

Windshift הולנד

אזור: הולנד

אנשי קשר מרכזיים: Alex Ten Klei

www.catalystteambuilding.nl

תכניות גיבוש הצוות של Catalyst Global נמכרות ומסופקות בהולנד על ידי Windshift, בעלי מעל 13 שנות ניסיון במתן פעילויות גיבוש צוות יעילות.

Windshift הוקמה לפני יותר מ- 13 שנים, והפכה לשם נרדף בהולנד לאירועים הקשורים בחוף הים כגון מצנחים, חץ וקשת חופים ומפרשיות חול. הם פתרון פופולרי וידוע לחברות המחפשות טיול ייחודי או יום כיף לצוות. כעת יש ל- Windshift גם מוניטין בשוק גיבוש הצוות, כאשר גיוונו את פעולותיהם מעבר לחוף הים לתכניות כיפיות וחווייתיות מבוססות אירועי גיבוש צוות, בחוץ או בפנים, בקנה מידה גדול או קטן.

עם הפורטפוליו המוכח של מוצרי גיבוש צוות של Catalyst Global, והניסיון והמומחיות שלהם, Windshift מסוגלים לספק את פתרונות גיבוש הצוות הכי רלוונטיים ומותאמים אישיים בהולנד. Catalyst Global באמצעות Windshift מציעה סימולציות עסקיות החוקרות את יסודות הניהול האסטרטגי וניהול קשרי לקוחות; פשוט פעילויות מהנות המאחדות את הצוות; חוויות תחרותיות המחזקות את הקשר בצוות; סדנאות מוסיקה וקצב; ממריצי קהל ושוברי קרח בכנסים; פעילויות חדשניות וחפש את המטמון בחוץ ברחבי הולנד.

Windshift מתגאה בשיתוף הפעולה ההדוק עם לקוחותיה על מנת להבטיח כי המוצר הנכון נבחר לאירוע הספציפי ומתאים לצרכי הלקוח. כדי לברר כיצד Windshift יכולה להתאים פתרון עבור האירוע הבא שלכם או ליום כיף בקרו באתר האינטרנט שלהם http://www.windshift.nl/.