רשת Catalyst
catalyst team building new zealand

Team Up Events

אזור: ניו זילנד

אנשי קשר מרכזיים: Stu Robertson

www.catalystteambuilding.co.nz

עם מוטו חברה "אתגר, הענק השראה והגיע להשגים", Team Up Events מספקים מגוון רחב של שירותי אירועים עסקיים וקהילתיים ברחבי ניו זילנד.

Team Up Events מאתגרת צוותים על-ידי בחינת דפוסי חשיבה מסורתיים, הם מעניקים השראה לצוותים, על ידי הדגשת הפוטנציאל של עבודת צוות, והם מעודדים צוותים לעבודה משותפת כדי לממש הצלחה.

Team Up Events עובדים באופן אישי עם הלקוחות שלהם כדי לתכנן ולספק אירועים אשר יעלו על ציפיותיהם. הם שואפים ליצור במשתתפים הבנה והערכה של חשיבותם כפרט וערכם הקולקטיבי לארגון באמצעות עידוד היחד, האחדות ועבודת הצוות.

Team Up Events באמצעות גישה חדשנית ויחסי לקוח מקצועיים ונעימים, שואפים להיות מוכרים כמובילים בתעשיית גיבוש צוות בניו זילנד. הם שמים תמיד את הצרכים של לקוחותיהם בעדיפות עליונה, מספקים אירועים ​​המתמקדים באיכות ובמגע אישי.

Team Up Events מחויבים להיות ישירים ושקופים החל ממכירות, עד לאחר מכן- אין הפתעות מוסתרות. צוות אירועי  Team Up Eventsמאמין בהנאה ומבצע את כל מטלותיו בגישה חיובית.

Team Up Events מחויבים באימוץ דרכי עבודה חדשות ובדיקת הנוכחיות. גישה זו הובילה להצטרפותה לרשת גיבוש הצוות של Catalyst ומאפשרת להם לשתף מידע, לשתף פעולה וחדשנות עם עסקים דומים אחרים על פני הגלובוס.