רשת Catalyst
catalyst team building hong kong

Team Building Asia

אזור: הונג קונג, מקאו, סין

אנשי קשר מרכזיים: Stuart Harris, David Simpson

www.catalystteambuilding.hk

Team Building אסיה ממוקמת בהונג קונג, מקאו, סינגפור ושנחאי והיא אחת משתי החברות המורשות למכור ולספק את פתרונות Catalyst לגיבוש צוות בדרום מזרח אסיה.

המשרד ממוקם בהונג קונג ומשרת גם את קאולון, מקאו ויעדים נוספים באסיה.

הונג קונג היא יעד נפלא לכנס הבא שלכם, עם שפע של מקומות לפעילויות גיבוש ותוכניות הכשרה עסקיות.

אנחנו יכולים לספק משחקי גיבוש צוות או שוברי קרח במקום האירוע שלכם, או שתוכלו לצאת ולחקור את כל מה שיש להונג קונג להציע, עם מספר פעילויות חוץ שלנו.

הונג קונג ידועה כמקום שבו "מזרח פוגש מערב". שורשים סיניים והשפעות בריטיות התמזגו, והפכו למקום ייחודי באמת. חברה בחוד החנית, מודרנית ורב תרבותית מתאזנת עם שיטות סיניות מסורתיות.

יש להונג קונג שפע של אטרקציות מדהימות כולל The Peak, נמל ויקטוריה והבודהה הענק. בואו לחוות את הניגוד בין הנוף העירוני המרהיב, אתרי מורשת ומקומות טבעיים יפים.

מקאו הסמוכה מציעה גם היא מספר רב של מקומות מעולים לכנסים והיא במיקום מצוין לכנס הבא שלכם.

שנחאי היא הבירה המסחרית של סין, והכלכלה המשפיעה ביותר שלה, כלכלית, בסחר בינלאומי, תרבותית, ומרכז מדע וטכנולוגיה. במהלך פעילות הכנס, המשתתפים שלכם יחושו בפיתוח הפועם של סין המודרנית כדי להתאים את החוויה המיוחדת של מפגש הגיבוש או הכנס שלכם.

בעמדה אסטרטגית בחוף המרכזי של סין, נמל העיר הוא אחד מהעמוסים ביותר בעולם ואין מקום טוב יותר לקיים סימולציה עסקית עם תקווה להחזר התשואה על ההשקעה - רק הסתכלו מהחלון החוצה והכל יהיה מסביבכם.

כמה זמן שלא תבלו בשנחאי, הימים שלכם יהיו מלאים אך תוכלו להשתמש באחת מפעיליות החוץ של  Catalyst אסיה, חפש את המטמון, ואנו נדריך אתכם במטרופולין של שנחאי.

ניתן להסדיר בעיות הבדלים תרבותיים, רב-לאומיים ווירטואליים בעזרת  Team Building Asia יחד עם סוגיות של מנהיגות וכל האתגרים החברתיים העומדים בפני צוות עסקי אסייתי מתפתח. רוב התוכניות ניתנות להצגה באנגלית ובסינית.

למידע נוסף בקרו בכתובות: