רשת Catalyst
outdoor living catalyst malta

Outdoor Living מלטה

אזור: מלטה

אנשי קשר מרכזיים: Danica Fava

www.catalystteambuilding.com.mt

Outdoor Living מחזיקה ברישיון הבלעדי למכור ולספק מוצרי גיבוש צוות של Catalyst באיי מלטה, אומה בלב הים התיכון היפה.

בשני העשורים האחרונים מאז ההשקה של החברה, Outdoor Living מלטה בנתה את המוניטין הטוב שלה על אהבת אמנות גיבוש הצוות, ועל הרצון להוסיף תחושה של הרפתקה לכל דבר שהיא עושה. למעשה, מקרבות בים ותחרויות ימי הביניים, תוך הפלגות יוקרה וזורבינג בשדות מלטה, המטרה של Outdoor Living היא תמיד לספק חוויה בלתי נשכחת, הנאה ואירועי גיבוש צוות תפורים לקריטריונים הספציפיים של לקוחותיה.

החברה מובלת על ידי צוות נלהב מאוד מהעבודה שהוא עושה. הם מתגאים על היותם יצירתיים, מהנים בעבודתם, ומקצועיים, והם להוטים להוסיף תשומת לב חיונית לפרטים לכל אחד ואחד מהאירועים שלהם - גדול או קטן.

Outdoor Living בהחלט מיומנים בארגון אירועים מכל הגדלים והסוגים. בשנת 2008, הם טיפלו באירוע גיבוש צוות הגדול ביותר שנערך במלטה עד היום - סט דינמי של פעילויות עבור 1,000 נציגים מ- Bosch Power Tools. הקמת האירוע לקחה ארבעה שבועות ונדרשו לא פחות מ- 175 רכזים ביום ההוא - בהחלט נכנס לספרי היסטוריה במלטה!

מטבע הדברים, הצוות ב- Outdoor Living אירגן שפע של אירועים גדולים אחרים במשך השנים, הן עבור ועידות וקבוצות תמריץ בינלאומיות, כמו גם עבור חברות מקומיות המעוניינות להוסיף משהו שונה לתוכניות האימונים שלהם.

Outdoor Living מהווים חלק מקבוצת Synergix Events הנודעת, הכוללת גם את Powerhouse ו- Synergix Events.