רשת Catalyst
catalyst team building czech

Maxin פראג

אזור: הרפובליקה הצ'כית

אנשי קשר מרכזיים: Jarmila Skorikova, Jakub Skorik

www.catalystczechrepublic.com

מוצרי גיבוש צוות של Catalyst נמכרים באופן בלעדי ומופצים ברחבי צ'כיה על-ידי Maxin פראג, חברה המובילה בגיבוש צוות, ניהול יעד, וניהול והפקת אירועים.

Maxin פראג נוסדה בשנת 1999 על ידי המנכ"לית המומחית בתעשיה ירמילה סקוריקובה. עם צוות מגוון של אנשי מקצוע מנוסים בתעשיה ומסורים לשירות מעולה, וזוכה להערכה רבה כאחת החברות המובילות בענף שלהם בפראג וצ'כיה. הם מספקים ללקוחותיהם שירותים מותאמים אישית מקצועיים בכל ההיבטים של מפגשים, תמריצים, כנסים ואירועים. בשנת 2013 Maxin  פראג חגגו את הצלחת ניהול האירועים על ידי הצטרפות לעמותת ה- DMC הגלובלית היוקרתית, Euromic.

כחברה מנוסה מאוד, Maxin  פראג אירגנה מעל 1,200 אירועי MICE, ושירתה יותר מ- 400,000 לקוחות עבור חלק מהחברות היוקרתיות ביותר בעולם. בהיותה עסק משפחתי מקומי עם שותפויות רבות שנים עם ספקים מקומיים, ל- Maxin פראג יש באמת יכולת ליצור פתרון אופטימלי עבור לקוחותיהם.

הצוות המיומן ומנוסה ב- Maxin  פראג אסף ניסיון ותובנות מכל מגזרי תעשיית התיירות הנכנסת מה שמאפשר להם לספק שירות מקיף ללקוחותיהם מנקודת מכירה עד לארגון ולמסירה. עם דגש על חדשנות, חינוך וטכנולוגיה, Maxin פראג מספקת פעילויות גיבוש  צוות של Catalyst ועומדת באותם סטנדרטים יוצאי דופן. בין אם אתם מחפשים פעילות גיבוש ליצור הנאה, חוויה משותפת בלתי נשכחת עבור צוות שלכם כדי להוסיף לאירוע הבא שלכם בפראג; או השראה לצוות שלכם לעבר המטרות והערכים המסויימים של החברה דרך חווית גיבוש צוות, צוות Maxin פראג עומד לרשותכם על מנת לעבוד איתכם כדי לפתח פתרון המתאים ביותר לצרכים של האנשים, הצוות והחברה שלכם.

Maxin פראג – הכל במקום אחד עבור כל פעילויות גיבוש הצוות שלכם, ניהול יעדים, וצרכי אירועים בצ'כיה.