רשת Catalyst
catalyst team building colombia

Kadoma Outdoors

אזור: קולומביה

אנשי קשר מרכזיים: Daniel Trujillo, Lina Nuñez, Daniel Buritica, Carlos Lopez

www.catalystteambuilding.co

עם משרד ראשי הממוקם במרכז בוגוטה, Kadoma Outdoors מחויבת לספק תוכניות גיבוש צוות ואירועי חברה הטובים ביותר ברחבי האזור הקולומביאני כולו.

באמצעות תוכניות ההכשרה לפעילויות חוץ ובתוספת המגוון הרחב של פעילויות גיבוש צוות של,Catalyst Global   Kadoma Outdoors מציעה למשתתפים את ההזדמנות לשפר את כישוריהם האישיים ומאפשרת להם להגדיל את רמת המוטיבציה שלהם אל מול מחויבויותיהם האישיות ובעבודה. Kadoma Outdoors מספקת ערך מוסף ללקוחותיה באמצעות תכנון ופיתוח פתרונות לסדנאות המותאמים לדרישות, ובונים אנשים חזקים וצוותים דינמיים.  

לא משנה מהן הדרישות שלכם, Kadoma Outdoors יכולה להתאים פתרון כדי לענות על הצרכים הייחודיים של הצוות שלכם עם תוצאות ארוכות טווח בין אם תתמקדו בפיתוח צוות, ניהול השינוי, נטוורקינג, תכנון אסטרטגי, תקשורת, שיפור תהליכים, ניהול קשרי לקוחות או אחריות חברתית ארגונית. תוכל לבחור מתוך מגוון פעילויות  גיבוש צוות חיצוניות, ממריצי קהל בכנס, משחקי עסקים אינטראקטיביים, מוסיקה וקצב ופתרונות צוות יצירתיים.

צוות העובדים הידידותיים והמנוסים של  Kadoma Outdoors מודרכים במיומנות לנהל את תהליך הלמידה באמצעות פעילויות פנים וחוץ לגיבוש צוות. המשתתפים מונחים איך לשפר תקשורת, וללמוד מיומנויות מנהיגות וקבלת החלטות בפעילויות מהנות!

 Kadoma Outdoorsעובדת בשיתוף פעולה הדוק עם ארגונים מקומיים להעצמת בני נוער Recojo ו- Bakongo אשר שניהם ידועים בעולם בזכות מאמציהם.