רשת Catalyst
catalyst team building poland

Exprofesso

אזור: פולין

אנשי קשר מרכזיים: Monika Dymacz

www.catalystteambuilding.pl

מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst Global נמכרים ומסופקים תחת רישיון בלעדי בפולין על ידי ExProfesso, חברת ניהול יעד DMC הממוקמת בקרקוב. מאז 2003 ExProfesso מספקת תכניות גיבוש צוות והכשרה עבור קבוצות עסקיות עם מיקוד בלמידה חווייתית המביאה לשינוי ממושך בארגונים.

ExProfesso פירושו דרך פעולה - "מקצועית" ו "עולה בקנה אחד עם ידע מקצועי". מילה זו, כמו עמוד התווך  של העסק שלהם הם שהפכו אותם ידועים בתעשייה בזכות המקצועיות, האמינות, וגם, התשוקה והחדשנות שלהם.

ExProfesso מבטיחים שלתוכניות שלהם, מעבר להיותן מהנות ומרתקות, יש יתרונות עסקיים מרכזיים המביאים לשינויים קבועים ליחידים, צוותים וחברות. באמצעות כוחה של למידה חווייתית, אנשים יכולים ללמוד על קבלת ההחלטות הנכונות וחיזוי ההשלכות שלהם. בין אם באירוע פנימי או חיצוני, שימוש בכח המשחק מאפשר לאנשים להתרכז בסוגיות הניהוליות החשובות ביותר בסביבה בטוחה המאפשרת התנסות בלמידה. הם גם כלי נהדר לגיבוש צוותים, שיפור התקשורת והנהגת שיתוף פעולה בין המשתתפים.

הצוות ב- ExProfesso מחויב לאיכות שירות, ומתגאה באפקטיביות שהם מעניקים ללקוחותיהם. באמצעות מערכת יחסים קרובה עם הלקוחות, זמן ניכר לאחר הרצת תכנית הם עוקבים ומנתחים את ההשפעה כדי לוודא שהתכנית הביאה שינוי חיובי קבוע. עובדה זו דורשת תשומת לב לתקשורת פתוחה עם השותפים והלקוחות שלהם כדי לוודא שהם רוכשים ידע לפרויקטים עתידיים. עבור ExProfesso, כל משוב הוא בעל ערך.

הם מאמינים שהסביבה העסקית משתנה כל הזמן והם משתנים איתה. צוות ExProfesso הם זריזים, מחפשים תמיד השראה כדי לספק את הפתרונים הכי יצירתיים וחדשניים שמתאימים באופן הטוב ביותר עבור צרכי הצוות שלכם. וגם, עם העוצמה של חבילת מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst Global, הצוות המיומן והמנוסה ב- Exprofesso מצוידים היטב כדי לספק גיבוש צוות ותוכניות הכשרה ליעדי הנסיעות הפופולרים ביותר ברחבי פולין.

צרו קשר עם הצוות ב- ExProfesso היום כדי לגלות כיצד הם יכולים לעבוד איתכם כדי להביא שינוי חיובי קבוע עבור הצוות שלכם.