רשת Catalyst
catalyst team building belgium

Event Masters

אזור: בלגיה

אנשי קשר מרכזיים: Bert Knuts, Johnny Machiels

www.catalystteambuilding.be

Event Masters בלגיה היא סוכנות אירועים עם 20 שנות ניסיון בתחום גיבוש צוות.

Event Masters מתמחה במתן תרגילי גיבוש צוות; אירועי גיבוש צוות, וימי כיף בחוץ לצוות מאורגנים היטב, בלתי נשכחים ומרתקים. Catalyst Global גאה להיות מיוצגת בבלגיה על ידי Event Masters שלמחלקת גיבוש הצוות שלה יש מעל 20 שנות ניסיון בבימוי אירועים יצירתיים וחדשניים. כחברת DMC בלגית מובילה (חברה לניהול יעד) ומארגנת כנסים מקצועית עם חברות euromic ומשרדים הממוקמים בין בריסל ואנטוורפן, Event Masters מספקים שירותים בבלגיה ולוקסמבורג.

עם 50 רעיונות גיבוש צוות ייחודיים של Event Masters יחד עם הפורטפוליו המוכח גלובלית של מוצרי גיבוש צוות מ- Catalyst Global, לקוחות בבלגיה יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות שבירת קרח, ממריצי קהל, פעילויות מוסיקה, משחקי עסקים אינטראקטיביים ועוד. חבילה זו של פעילויות גיבוש כוללת מגוון של משימות שנועדו לפתח את חברי הקבוצה ואת יכולתם לעבוד יחד ביעילות. כל תרגילי התקשורת וההשתתפות תפורים ומוכוונים לשיפור מיומנויות התקשורת וגיבוש הצוות.

Event Masters תמיד שואפים ליצור אירועים, אשר יעסיקו את העובדים שלכם וימקדו אותם על מערך מסוים של מטרות. אם אתם רוצים להגביר את המכירות שלכם, להניע את העובדים שלכם או לשפר את הקשר בין המנהלים והעובדים, Event Masters יכולים לספק להם רגעים משותפים בלתי נשכחים, שישיגו מטרות אלה. במהלך השנים, Event Masters יצרו אירועי גיבוש צוות לארגונים החל מחברות רב לאומיות גדולות ועד חברות מקומיות קטנות.

Event Masters הוא שותף מבני של NGO Cunina ארגון פיתוח שנותן לילדים במדינות הפחות מפותחות בחצי הכדור הדרומי גישה לחינוך יסודי ותיכוני. עם האמונה כי חינוך טוב הוא הדרך להצלחה בחיים בוגרים, Cunina פועלת עם חסות אישית ותורמת באופן פעיל לחינוך לכל ול- Millennium Development Goals - חינוך חינם לכל הילדים ברחבי עולם. Event Masters תורמים ישירות לצדקה זו בפרט הכשרת ארבעים ילדי אומנה Cunina לעוזרים רפואיים בקהילה ע"י תרומת 1 אירו עבור כל משתתף באירוע גיבוש צוות. לכן, כאשר אתם מארגנים את אירוע גיבוש הצוות הבא של Catalyst Global עם צוות Event Masters, אתם יודעים שאתם נותנים למען מטרה נעלה!