רשת Catalyst
catalyst team building india

d'frens

אזור: הודו

אנשי קשר מרכזיים: Oscar D'Silva , Sachid Tharayil

www.catalystteambuilding.in

d'frens ייעוץ הם הזכיינים הבלעדיים של Catalyst בהודו. עם משרדים ואנשי מפתח בבנגלור, מומביי, דלהי וגואה, הם מציעים שפע של אירועי גיבוש צוות חדשניים ברחבי הודו וכבר מוכרים כמובילים בשוק מתעורר ודינמי זה.

d'frens  מתחייבים לאיכות הגבוהה ביותר של תוצרים בתחום גיבוש צוות. עם הניסיון העשיר שלהם בייעוץ, הם מוכרים גם כמומחים במעורבות עובדים ותקשורת פנימית לארגונים הידועים ביותר של הודו.

 D'frens שמה הרבה דגש על כל דרישות הלקוחות ועל הערכת הצרכים בכל פעילויות צוות. ההתאמה האישית, התכנון, היישום ואיכות המוצרים הופכים כל תכנית לייחודית, בלתי נשכחת ומתאימה באופן מושלם. צוות התמיכה והלוגיסטיקה היעיל ב- d'frens מבטיח לכם שתוכלו לבחור את האירוע הבא שלכם כמעט בכל מקום בהודו ושתובטח לכם הצלחה, 100% מעורבות וחוויה נהדרת, בכל פעם.

 כדי לאשר את אירוע הגיבוש הבא שלכם, ממריצי קהל בכנס, שבירת קרח, תכנית למידה אישית או סימולציה עסקית בהודו, אנא פנו ל-  info@catalystteambuilding.in

d'frens מתחייבים לאיכות הגבוהה ביותר של תוצרים בתחום גיבוש צוות. עם הניסיון העשיר שלהם בייעוץ, הם מוכרים גם כמומחים במעורבות עובדים ותקשורת פנימית לארגונים הידועים ביותר של הודו. D'frens שמה הרבה דגש על כל דרישות הלקוחות ועל הערכת הצרכים בכל פעילויות צוות. ההתאמה האישית, התכנון, היישום ואיכות המוצרים הופכים כל תכנית לייחודית, בלתי נשכחת ומתאימה באופן מושלם. צוות התמיכה והלוגיסטיקה היעיל ב- d'frens מבטיח לכם שתוכלו לבחור את האירוע הבא שלכם כמעט בכל מקום בהודו ושתובטח לכם הצלחה, 100% מעורבות וחוויה נהדרת, בכל פעם. כדי לאשר את אירוע הגיבוש הבא שלכם, ממריצי קהל בכנס, שבירת קרח, תכנית למידה אישית או סימולציה עסקית בהודו, אנא פנו ל- info@catalystteambuilding.in