רשת Catalyst
catalyst team building brazil

Conquistar

אזור: ברזיל

אנשי קשר מרכזיים: Luis Zanin

www.catalystteambuilding.com.br

Conquistar הינה חברת גיבוש צוות מנוסה ומהימנה והנציגה הבלעדית של Catalyst בברזיל. מאז שנת 1999 Conquistar הדריכה כ- 40,000 אנשים משווקים מגוונים כגון פיננסים, רכב, לוגיסטיקה, תעשיה ותרופות. מרבית פעילויותינו הן עבור חברות גדולות, הן מקומיות והן זרות, ובכללן תוכניות באנגלית, ספרדית וגרמנית.

Conquistar מפתחת את פוטנציאל העובדים על ידי יצירת סביבה הן לצוותים והן ליחידים לרכישת מיומנויות ורעיונות החלים על מצבים אמיתיים בחיי העבודה היום-יומיים. התוכניות שלנו יכולות להיות מותאמות אישית ברמה גבוהה מאוד, החל מאתגרי שטח ועד לחוויות ג'אז. תחשבו על נושא, ואנחנו מוכנים ליצור פעילויות סביבו ולעזור עם הדרישות ההיקפיות, כגון מציאת המלון הנכון וסידור מזון ותחבורה.

פעילויות גיבוש הצוות שלנו ברורות ותכליתיות. הפתרונות שלנו הם גמישים ופשוטים, מתאימים לפרופילים, מיקומים, נושאים וסדרי יום שונים. אנו עובדים יחד אתכם כדי למצוא תשובות המותאמות לדרישות הספציפיות שלכם. יתר על כן, יש לנו את התמיכה האקדמית המתאימה כדי להשיג את העומק הרצוי של ההדרכות.

Conquistar מורכבת מצוות רב-תחומי. צוות הרכזים והמשגיחים שלנו מאומן היטב עם מומחים במספר תחומים. אנחנו מוכנים לעמוד באתגרים השונים של סביבה מקצועית משתנה.

יש לנו תשוקה למה שאנחנו עושים, כדי לגלות עוד בקרו באתר www.conquistar.com.br