רשת Catalyst
catalyst team building vietnam

Catalyst ויאטנם

אזור: ויאטנם

אנשי קשר מרכזיים: Hoang Truong Van, Thu Cuc

www.catalystteambuilding.vn

מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst Global נמכרים ומופצים בווייטנאם תחת רישיון בלעדי של Rubik Asia.

בגיבוש צוות Rubik Asia ההצלחה שלנו מבוססת על להיות מבוססי תוצאות, דבר שהוא ייחודי למדי בווייטנאם. כמו חברות גיבוש צוות אחרות באזורנו, אנו מפעילים פעילויות ימי כיף מהנים לצוותים, ופעילויות גיבוש צוות לכנסים, אבל מה שעושה אותנו שונים הוא שאנחנו מקשיבים ללקוחות ומעצבים ומספקים פעילויות גיבוש צוות התואמות את התוצאות הרצויות שלהם ומביאות השפעה מתמשכת על בריאות הארגון והאושר של האנשים שלו.

אנו מאמינים שאסטרטגיה של מעורבות העובדים היא חיונית להצלחת העסק. תכניות גיבוש הצוות המתוחכמות שלנו מפתחות עבודת צוות, מנהיגות, חיבור צוותי, שיתוף פעולה ותקשורת יעילה. החל משובר קרח לכנס, עבור בפעילות מלכדת ביום כיף לצוות בחוץ ועד לתכנית למידה חוויית, פעילויות גיבוש הצוות שלנו מתוכננות עם מחשבה על ההצלחה של הצוות שלכם והבריאות הפיננסית של העסק שלכם.

כאן ב-Catalyst וייטנאם, כחלק מרשת Catalyst Global, אנו מציעים את הסטנדרטים הגבוהים של הבטחת איכות באחריות של Catalyst Global, מצוינות מוצר וניסיון רב, בעת ארגון ואספקת מוצרי גיבוש צוות ואירועי חברה.

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם נציגי MICE מקומיים ונכנסים, ומתכננים תכניות אינטראקטיביות כדי להנחות אותם ליעד הבחירה עם Go Team, אפליקציית המרוץ אחר המטמון המדהימה של Catalyst Global. עם פעילויות כיפיות לחיבור צוותי המסייעות לצוות שלכם לחקור את היעדים המובילים בווייטנאם כולל Huu Huế, Hoi An, Sapa, Halong Bay, Hanoi, Ben Tre ו-Ho Chi Minh City, Go Team הוא הפתרון האידיאלי עבור הקבוצה הארגונית שלכם.

הצוות הנלהב והמנוסה שלנו עומד לרשותכם על מנת לעצב את התוכנית המתאימה לצוות שלכם, בין אם ברצונכם תוצאת אחריות חברתית, שיפור תהליכים, פיתוח צוות, שימור צוות, ניהול שינויים, רישות, תכנון אסטרטגי, תקשורת או ניהול קשרי לקוחות.

צרו קשר עם הצוות ב-Catalyst וייטנאם היום כדי להתחיל בעיצוב תכנית גיבוש צוות עבור הצוות שלכם