רשת Catalyst
catalyst team building portugal

Catalyst פורטוגל

אזור: פורטוגל

אנשי קשר מרכזיים: Luis Trindade

www.catalystteambuilding.pt

Catalyst פורטוגל פועלת בתעשיית גיבוש הצוות וההדרכה במשך כמעט 20 שנים באספקת אירועים בליסבון, פורטו, בראגה, אלגרבה ובמקומות אחרים ברחבי פורטוגל.

שנות ההתמחות שלנו בתחום עיסוקנו, מאפשרות לצוות המנוסה שלנו להתאים פתרונות מותאמים אישית שיתאימו לתוצאות הרצויות שלכם. & nbsp; וכחברים ברשת Catalyst Global, עם גישה בלעדית לתכניות גיבוש הצוות של Catalyst Global שנחקרו לעומק ועוצבו באופן מקצועי. יש לנו שיטות שמטרתן ניהול שינוי, רישות, תכנון אסטרטגי, שיפור תהליכים, ניהול קשרי לקוחות ועוד רבים.

העברנו תוכניות מוצלחות לגיבוש צוות לחברות ממגוון רחב של תעשיות, לאומים ותרבויות. לקוחותינו מעידים על ההשפעה העצומה שהתוכניות שלנו מביאות בין אם רק בשביל הכיף או כחלק מתוכנית ניהול משאבי אנוש ארוכת טווח. כשמשרדנו הראשי בליסבון, צוותנו המסור זמין לניהול אירועי גיבוש צוות במשרדים שלכם או בכל מקום אחר בו תבחרו, בכל עיר או יישוב בפורטוגל.

ב- Catalyst פורטוגל אנו יודעים שצוותים שמחים עובדים הרבה יותר טוב ביחד, והם חיוניים בשורה התחתונה של תוצאות החברה ולהצלחתה המתמשכת. אנו מצפים לעבוד אתכם כדי ליצור את הפתרון הטוב ביותר עבור הצוות שלכם ולספק אותו ברמה הגבוהה ביותר.