רשת Catalyst
global air catalyst kazakhstan

Global Air

אזור: קזחסטן

אנשי קשר מרכזיים: Jamil Kasimov

www.catalystteambuilding.kz

מוצרי Catalyst Team Building נמכרים ומופצים בקזחסטן ע"י חברת Global Air המפעילה רשת משרדים ברחבי קזחסטן.

ב- Global Airאנו מהווים את חברת התיירות הנכנסת הגדולה ביותר בקזחסטאן, המפורסמת בארגון טיולים בלתי נשכחים ותיאום נסיעות ארגוניות מדהימות למפגשים, תמריצים, כנסים ואירועים. אנו חברים מוסמכים באגודת הנסיעות של קזחסטן(KTA) , אגודת העסקים האירופאית (Eurobak) ו- .Euromic וכחלק מרשת Catalyst Globalאנו מציעים את הבטחת האיכות הגלובלית של Catalyst Global ברמה הגבוהה ביותר, מצוינות המוצר וניסיון רב בארגון ואספקה של תוכניות גיבוש צוותים ארגוניים כחלק מהתוכניות ההוליסטיות שלנו.

אנו גאים על מתן חוויית שירות מלאה ללקוחותינו, כזאת התואמת את הדרישות הייחודיות שלהם. הצוות שלנו עבר הכשרה כולו, ומקיים את האמונה שלנו בשירות מעולה, בין אם במתן פתרונות גיבוש צוות לכנסים ולחברות מקומיות או בפעילות גיבוש צוות כחלק מאירוע חברה MICE בתיירות נכנסת. אנו מאמינים שהתוספת של תוכניות גיבוש הצוות שלCatalyst , בין אם שובר הקרח בכנסים או פעילות חיפוש אחר המטמון Go Team באחד מהיעדים המרכזיים של קזחסטן, נותנת את הממד הנוסף של חיבור בצוות ולמידה חווייתית לסיור או לאירוע שלכם.

התוכניות שלנו מעשירות את חייהם של המשתתפים, הן באופן אישי והן מבחינה מקצועית, ויוצרות השפעה מתמשכת. אנו מתאימים פתרונות שיתאימו לצרכים הייחודיים של הצוות שלכם ולתוצאות הרצויות שאתם מגדירים, כולל שוברי קרח וממריצים בכנס, פעילויות פיתוח צוותים כמו משחקים עסקיים אינטראקטיביים, פעילויות גיבוש צוות יצירתיות וחדשניות ועוד הרבה יותר.

אם אתם מחפשים פתרון מקיף ל- MICE בקזחסטן עם פעילות גיבוש צוות מוכחת גלובלית הכלולה בתוכנית, צרו קשר עם צוות Global Air הידידותי והמקצועי שלנו.