רשת Catalyst
eagles catalyst france

Catalyst צרפת

אזור: צרפת

אנשי קשר מרכזיים: Guy Bergeaud

www.catalystteambuilding.fr

Catalyst צרפת, הממוקמת בפריז, מחזיקה ברישיון הבלעדי לספק את פעילויות Catalyst לגיבוש צוות ואירועי כנסים בצרפת. עם היסטוריה רבת שנים ומוניטין של שרות יוצא דופן אנו מציעים ללקוחותינו חוויות צוות עליהן הם יכולים לסמוך.

הסימולציות העסקיות השובבות שלנו, שוברי קרח ומשחקי נושאים נותנים לצוותים מקצועיים הזדמנות להכין ולהתאמן יחד עם מטרה אחת: שיפור ביצועי הצוות. אנו יוצרים פלטפורמות הכשרה חווייתית אינטליגנטיות כדי לגלות התנהגויות עבודה יעילות ולחקור את נושאי העסק שלכם.

התוכניות המקוריות והמיוחדות שלנו הן אידיאליות לכל סוגי אירועים ללא קשר לגודל שלהם: ימי עיון, כנסים, מפגשים, כנסים, וארוחות ערב גאלה.

מוסיקה, יצירתיות, אינטראקציה, גילויים, דרמה, ופיתוח בר קיימא, הן המסגרת הגנרית של תערובת תרגילי גיבוש הצוות הייחודית שלנו.

שילוב אירועי הכנסים של Catalyst עם מומחיות ההכשרה והאימון שלנו מספק למידה חזקה ואת ההחזר על השקעה עבור בסיס רחב של לקוחות גדולים.

אנחנו לגמרי ניידים ויכולים לספק שירות בצפון ובדרום צרפת לקבוצות של עשרה עד כמה אלפי משתתפים. Catalyst צרפת גמישה וניתנת להתאמה לצרכים והבקשות הספציפיים שלכם.

Catalyst צרפת מופעלת על ידי Eagles Flight France.