רשת Catalyst
Catalyst Bulgaria

Catalyst Bulgaria

אזור: בולגריה

אנשי קשר מרכזיים: Galina Gorova, Iliana Dimitrova

www.catalystteambuilding.bg

צוות Catalyst גיבוש צוות בבולגריה ממוקם בסופיה ומחויב לספק את תוכניות גיבוש הצוות הטובות ביותר לאירועי חברה בבולגריה.

 

Catalyst Teambuilding בולגריה מעצבים אירועים עסקיים המעניקים השראה, מניעים ומפתחים צוותים.

באמצעות הדמיות עסק מרתקות Catalyst בולגריה מסייעת ללקוחותיה לפתח את ההון העיקרי של כל חברה, משאבי האנוש שלה! Catalyst בולגריה שואפת לעודד יצירתיות ומחויבות בעבודה היומיומית. ב- Catalyst בולגריה משוכנעים שצוותים שמחים עובדים טוב ביחד, ומבטיחים יתרון רציני על כל תחרות.

החברה התחילה בבולגריה כ- GEA Events והציעה מומחיות באירועי חברה, פעילויות גיבוש צוותים וימי צוות בחוץ. הביקוש לפורטפוליו יותר מגוון ויצירתי של מוצרי גיבוש צוות הוביל את GEA Events לקבל רישיון בלעדי למכור ולספק את מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst Global בבולגריה.

GEA Events מיתגו עצמם מחדש לאחרונה, וכעת הם Catalyst בולגריה, נושאים את דגל גיבוש הצוות של Catalyst בבולגריה, ומציעים פורטפוליו מרשים של תוכניות גיבוש צוות מעוצבות בצורה מקצועית המתייחסות לצרכים הספציפיים לפיתוח צוות. עם הפורטפוליו בעל השם העולמי של Catalyst Global של מוצרי בניית צוות ניתנים להתאמה ושינויים, Catalyst בולגריה מצוידים כעת ביכולת תכנון תוכניות גיבוש צוות על-פי הזמנה,  מותאמות לצרכי הלקוח, בין אם זה פיתוח צוות, ניהול שינוי, נטוורקינג, תכנון אסטראטגי, תקשורת, שיפור תהליכים, ניהול קשרי לקוחות או אחריות חברתית ארגונית.

במסגרת הרשת של Catalyst Global, Catalyst בולגריה (לשעברGEA Events  בולגריה) מציעים את אחריות Catalyst Global לאבטחת איכות, ידע מוכח, ניסיון רב וסטנדרטים גבוהים בארגון ואספקת אירועי חברות ומוצרי גיבוש צוות.

Catalyst בולגריה מספקת תוכניות גיבוש צוות מוצלחות לחברות ממגוון רחב של תעשיות, לאומים ותרבויות. הם ניידים לגמרי ויכולים לסייע באירועים בכל מקום- במלון או כנס, בפנים או בחוץ, לכל גודל קבוצה ברחבי בולגריה.

כדי לארגן את אירוע החברה או גיבוש הצוות הבא שלכם בבולגריה, פנו ל- Catalyst בולגריה.