רשת Catalyst
catalyst chile antawaya

Antawaya

אזור: צ'ילה

אנשי קשר מרכזיים: Alfonso Canales

www.catalystchile.cl

מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst Global נמכרים ומופצים בצ'ילה תחת רישיון בלעדי על ידי קבוצת Antawaya, חברת הדרכת גיבוש צוות המובילה בצ'ילה.

קבוצת Antawaya החלה את פעילותה בחודש דצמבר 2011 עם הקמתו של מרכז מנהיגות Antawaya Outdoor  והתמקדה באירועים ופעילויות חוץ. מאוחר יותר בשנת 2014, Antawaya פיתחה קבוצת ייעוץ, UHC Capacita, עם משרד ראשי בסנטיאגו והתמקדה במנהיגות, עבודת צוות ומיומנויות תקשורת אפקטיבית, במטרה להביא לשינוי מתמשך לעסקים באופן משעשע ויעיל. קבוצת Antawaya רואה כנכס היקר ביותר שלהם את האנשים המרכיבים את קבוצתם - לא פלא שהם ידועים בתעשייה בעובדיהם הנלהבים והמיומנים!

קבוצת Antawaya שואפת ליצור שינוי שיעשיר את חייהם של אנשים מבחינה אישית ומקצועית באמצעות גיבוש צוות, הכשרה ולמידה חוויתית בעירכם, במרכז ההדרכה החיצוני שלכם, במקום הכנס שלכם או במשרדכם. Antawaya יכולה להתאים פתרון כדי להתאים לצרכים הייחודיים של הצוות שלכם ולתוצאות הרצויות שלכם כולל פיתוח כוח אדם, ניהול השינוי, נטוורקינג, תכנון אסטרטגי, תקשורת, שיפור תהליכים, ניהול קשרי לקוחות או אחריות חברתית ארגונית. במסגרת הרשת שלCatalyst Global , Antawaya מציעה את האחריות של Catalyst Global  לאבטחת איכות וסטנדרטים גבוהים, מוצרים מקצועיים וניסיון רב בארגון ואספקת מוצרי אירועי חברה וגיבוש צוות.