רשת Catalyst

Catalyst אפריקה והמזרח התיכון

עובדים יחד כדי לספק את מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst ברחבי אפריקה והמזרח התיכון

קבוצת Challenge

אזור: ישראל

קבוצת Challenge היא חברת גיבוש והכשרת צוותים ישראלית מקיפה. המשרד הראשי של קבוצת Challenge ממוקם במקום מרכזי בתל אביב ומספק פעילויות גיבוש צוות מהנות ומניעות ברחבי הארץ.

קראו עוד

Agence Synergy

אזור: תוניסיה

Agence Synergy, חברת גיבוש צוות וניהול אירועים מובילה במיקום המרכזי בתוניס מחזיקה ברישיון הבלעדי להפצת מוצרי Catalyst Global ברחבי תוניסיה.

קראו עוד

biz GROUP - Teambuilding

אזור: המזרח התיכון כולל דובאי, אבו דאבי, שאר איחוד האמירויות הערביות, קטאר, מצרים, ערב הסעודית, עומאן וכווית

GROUP biz - גיבוש צוות היא חברת גיבוש צוות המובילה במזרח התיכון, המציעה מגוון פתרונות רחבי היקף שמתאימים לצרכים של כל צוות. הקמנו משרדים באיחוד האמירויות (דובאי), אבו דאבי, קטאר ומצרים. הקבוצה זוכת הפרסים העוסקת ביעוץ ביצועים וממוקמת בדובאי biz-group, עוזרת לחברות לשפר את שיתוף הפעולה בין צוותיהן מאז 2004.

קראו עוד

Dream Team Catalyst

אזור: אפריקה

עם משרדים בג'ובורג, קייפטאון, קוואזולו נטאל ומזרח קייפ, Dream Team Catalyst הם הספקים הרשמיים של פעילויות Catalyst ברחבי אפריקה.

קראו עוד

Mare Motivasyon

אזור: טורקיה

התכניות של Catalyst בטורקיה מועברות באופן בלעדי באמצעות Mare Motivasyon. המשרד ממוקם במרכז איסטנבול ומשרת את שני צידי הבוספורוס, אנטליה וכל טורקיה עם תוכניות גיבוש צוות באיכות גבוהה.

קראו עוד

Stawi Advisory

אזור: Kenya

Stawi Advisory are the exclusive licensed partner of Catalyst team building programs and experiential business games in Kenya

קראו עוד

רשת Catalyst