9 בפברואר 2015

החברה ההולנדית Windshift הצטרפה לרשת גיבוש הצוות של Catalyst העולמית.

 

Windshift הוקמה לפני יותר מ- 13 שנים, והפכה לשם נרדף בהולנד לאירועים הקשורים בחוף הים כגון מצנחים, חץ וקשת חופים ומפרשיות חול. הם פתרון פופולרי וידוע לחברות המחפשות טיול ייחודי או יום כיף לגיבוש הצוות.

כתוצאה מהדרישות ההולכות וגדלות של הלקוחות הגדולים הקבועים שלהם ולצמיחה בשוק אירועי הכנס בהולנד,   Windshift המעוניינת בגיוון, חתמה על רישיון לספק את מוצרי גיבוש הצוות הידועים בעולם של Catalyst Global בהולנד.

בראיון שנערך לאחרונה, מייסד החברה אלכס תן קליין אמר על ההחלטה להצטרף לרשת Catalyst Global:

"הן כחברה והן ברמה האישית הייתי מעוניין להתרחב לפעילויות גיבוש מגוונות יותר. אני רואה פוטנציאל עצום בשוק שלנו. פורטפוליו המוצרים של Catalyst Global הוא דרך מושלמת לממש צמיחה נוספת בשוק המסורתי שלנו של אירועי החוף, אבל יתר על כן, הם יתנו לנו יתרון לשוק הכנסים והאירועים ההולך וגדל. זהו מהלך מרגש עבורWindshift ."

אלה הן חדשות מרגשות גם עבורנו כאן ב- Catalyst Global. עם התוספת של Windshift ל- , Catalyst Global מיוצגת כעת על ידי 31 שותפים ב- 71 מדינות. בשנת 2014, נוהלו  1725תוכניות Catalyst Global עם 145,337 משתתפים, מה שהופך אותנו לרשת גיבוש הצוות הגלובלית הגדולה ביותר. ל- Windshift  יש ידע נרחב בשוק ימי כיף בחוץ מביאה רמה חדשה של מומחיות ייחודית לרשתCatalyst Global. 

כדי לברר כיצד Windshift יכולה להתאים פתרון לכנס הבא, לאירוע או לישיבת הצוות הבאים שלכם בקרו בכתובת האתר www.windshift.nl.