2 ביוני 2017

Teambuilding.ie, חברת גיבוש הצוות הגדולה ביותר באירלנד, תביא את תכניות האירועים הארגוניים המובילים לבריטניה באמצעות השותפות החדשה עם Catalyst Global.

מוקדם יותר השנה, עם חיסולה הפתאומי של קבוצת Catalyst Global ,Bluehat ניצלה את ההזדמנות להעריך מחדש את הדרך בה היא נתנה רישיונות בבריטניה. לאחר תהליך של מכרז תחרותי שעירב יישומים של כמה מחברות גיבוש הצוות והאימון הידועות ביותר בבריטניה,  Catalyst Global העניקה לשתי חברות בבריטניה זכויות להפיץ את המוצרים שלה: Teambuilding.ie ו-Team Challenge.

"התרשמנו מרמת היישומים. זו הייתה החלטה קשה", אמר גיא בייקר, מנכ"ל Catalyst Global. "חיפשנו חברות מבוססות עם רמה גבוהה של יושרה, עם בסיס לקוחות מבוסס וידע נרחב ותשוקה לכוח גיבוש צוות."

Teambuilding.ie החזיקה ברישיון הבלעדי של Catalyst Global באירלנד מאז 2011, אשר כעת הורחב לבריטניה, כולל אנגליה, ויילס וצפון אירלנד. תחת ההסכם החדש, Teambuilding.ie תמכור ותפיץ את כל 174 מוצרי Catalyst Global עטורי הפרסים, לשווקים אלה.

בשנת 2016 Teambuilding.ie מסרה יותר מ-500 אירועים לארגונים בעלי שם עולמי, כולל גוגל, יגואר, לנדרובר ו-TE Connectivity.

"זה היה טבעי עבורנו לבחור את Teambuilding.ie.  יש להם רקורד מוכח, לאחר שהרישיון של  Catalyst Global לאירלנד נמצא בבעלותם מאז 2011. הם עובדים באופן עקבי עם מותגים מוכרים בעולם, כמו גם, מספקים פתרונות נהדרים לחברות קטנות יותר. הצוות שלהם כבר בקיא באספקת ובמכירת מוצרינו", אמר בייקר.

דיויד באסט, מנכ"ל Teambuilding.ie אמר

"אנו שמחים להתרחב לתוך בריטניה עם השותפות החדשה שלנו עם Catalyst Global. תעשיית התיירות העסקית בבריטניה מוערכת במעל 9 מיליארד ליש"ט, אשר להבנתנו צפויה לגדול. מערכת היחסים שלנו עם Catalyst Global עוזרת לנו ליצור חוויות יוצאת דופן שהלקוחות שלנו זוכרים לנצח".