29 במאי 2017

חברת Team Challenge זכתה בזכויות בלעדיות למכור ולהפיץ את המוצרים הגלובליים של Catalyst בסקוטלנד, וכן גם זכויות לשוק האנגלי. השותפות גם צפויה לשנות את האופן שבו אירועי גיבוש צוות מתבצעים בסקוטלנד ובאנגליה.

חברת Team Challenge כבר מספקת יותר מ-400 אירועים עסקיים ברמה גבוהה בכל שנה עבור רבים מהארגונים המצליחים ביותר בעולם, כולל BP, ​​KPMG ו-Standard Life Investments . כספקית של Catalyst Global, חברת Team Challenge עומדת לפתח אסטרטגיית הרחבה, המכוונת למגזרים חדשים, כולל תעשיות התרופות והטכנולוגיה.

משחקים עסקיים אינטראקטיביים

השקעתה של Catalyst Global במשחקים דיגיטליים תאפשר לחברת Team Challenge להתקדם עם פעילויות חדשניות, כגון Peak Performance שהוא משחק אינטראקטיבי המבוסס על טאבלט, הדורש מהצוותים להדריך לקוחות במעלה הר האוורסט, וכן עמידה באתגרים. פיתוחים אלה מאפשרים לצוותים לעבוד יחד, ללא קשר למקום בו הם נמצאים, תוך שיתוף ידע והנעת האחד את השני להשגת יעדים מוגדרים.

גישה לרשת ההפצה הגלובלית

בנוסף לגישה למוצרים של Catalyst Global , חברת Team Challenge יכולה להשתמש ברשת החברה להפצת מוצרים משלה. לקוחות החברה שיש להם נוכחות בינלאומית ייהנו גם מהעקביות של שיטות פיתוח צוות, שכן אירועים שמבוצעים בבריטניה ניתנים לשכפול בקנה מידה עולמי בסיוע השותפים בחו"ל.

ג'רארד קראולי, שותף מנהל בחברת Team Challenge אמר:

"מצאנו כי פתיחה של משחוּק (הפיכת מטלה למשחק) דיגיטלי באירועי חברה היא דרך חזקה מאוד לעירוב ולהנעת המשתתפים. שותפות זו מעניקה ללקוחותינו בבריטניה גישה לפורטפוליו הגדול ביותר בעולם של פעילויות גיבוש צוותים. Catalyst Global הוא אחד הארגונים המכובדים ביותר בתעשייה. מוצריה ומשחקיה המתוחכמים, מניעים ומעודדים התקדמות באופן כזה שפעילויות אחרות אינן יכולות. אנו שמחים לעבוד איתם כדי להביא ללקוחותינו את הטכנולוגיות העדכניות והיעילות ביותר. "

גיא בייקר מנכ"ל Catalyst Global העיר:

"אנו שמחים שיש לנו צוות מכובד ונלהב שמייצג את המוצרים שלנו בבריטניה, רשת Catalyst Global משגשגת בזכות שיתוף הפעולה והמומחיות המשותפת של השותפים שלנו. חברת Team Challenge מוסיפה את שנות הניסיון ואת הגישה הייחודית שלה לתוך התערובת, לטובת השותפים שלנו ולקוחותיהם ברחבי העולם. אנו מצפים לשותפות ארוכה ומועילה לשני הצדדים."