16 בפברואר 2015

Scarlett Entertainment, מומחי בידור עולמיים, הם הבחירה מספר אחת עבור יעד בידור. מומחי גיבוש הצוות של סקרלט בהונג קונג הם שותפים ברשת גיבוש הצוות של Catalyst העולמית, Team Building Asia.

מי בענף האירועים לא שמע על Scarlett Entertainment & Media? בתור אחד מהמומחים העולמיים ויעדי אירועי בידור המייצגים גלובלית יותר מ- 5,000 פעולות במאות אתרים ברחבי העולם, סקרלט הוא שם נרדף לבידור ברמה גבוהה ביותר ברמה עולמית. יש להם חבילה של לקוחות בפרופיל גבוה כולל חברות ואירועים בינלאומיים.

עם דגש על התמחות גיאוגרפית, Scarlett Entertainment ידועים בזכות הידע והמומחיות המקומיים שלהם. לכן, הם מקדמים את Team Building Asia כמומחי גיבוש צוות לתחום אסיה שלהם.

Team Building אסיה עבדה עם יותר מ- 95,500 משתתפים ביותר מ- 1,500 אירועים, והתגאתה במוניטין שלה כאחת מקבוצות גיבוש צוות החדשניות והיצירתיות ביותר באזור אסיה-פסיפיק והתאמת הצרכים של לקוחותיהם לפעילות גיבוש צוות המתאימה והטובה ביותר .

בראיון שנערך לאחרונה Scarlett Entertainment, סטיוארט האריס, מייסד שותף ומנכ"ל  Team Building Asia מסביר את מה שהם עושים, המשימה שלהם, התמחות בשוק המקומי שלהם ומציג את אירועי גיבוש הצוות המרכזיים שלהם  -

כל אירועי בניית הצוות של  Catalyst Global זמינים ברחבי העולם באמצעות הרשת שלנו.

קראו את הראיון עם  סטיוארט האריס ו-Scarlett Entertainment .

מוצרי גיבוש הצוות של  Catalyst Global זמינים בהונג קונג, מקאו ושנחאי באמצעות Team Building Asia. צרו קשר עוד היום עם סטיוארט האריס וצוותו כדי לברר כיצד הם יכולים להתאים פעילות גיבוש צוות לאירוע שלכם.