11 באפריל 2017

אנו שמחים להציג את Premio Teambuilding , חברה חדשה ברשת גיבוש הצוות של Catalyst Global שהבטיחה רישיון בלעדי לשווק ולאספקת מוצרי גיבוש הצוות של Global Catalyst בקוסטה ריקה ובפנמה. זהו צעד מרגש בקידום ההשפעה העצומה שתכניות גיבוש הצוות של Global Catalyst מעניקות לצוותים במרכז ודרום אמריקה.

 

PREMIO Teambuilding היא חברה בת של PREMIO DMC, חברה בינלאומית מוכרת המספקת שרות מלא של שירותי ניהול יעד בקוסטה ריקה ועיצוב תכניות מותאמות אישית ללקוחותיה. ההצלחה שלה מבוססת על גישה חדשה ומחושבת להתאמת מטרות הלקוח ולהענקה למשתתפים מסע שישפיע על חייהם לנצח.

אנו, ב-PREMIO Teambuilding , מתרגשים מאוד להתחיל את המסע הזה כשותפים ברשת של  Catalyst Global. אנחנו באמת מאמינים שחוויות גיבוש צוות הן המפתח עבור כל ארגון שרוצה לעבוד בצורה יעילה יותר ובסביבה הרמונית. אנו שואפים למצוינות ואנו בטוחים כי שותפות זו היא מרכיב מפתח להצלחה בעסק זה. לכבוד הוא לנו להיות חלק מצוות גדול של אנשי מקצוע לגיבוש צוות ברחבי העולם. אנחנו מוכנים לצאת לדרך!

רולנדו רמירז, מנכ"ל/שותף Premio Teambuilding  (קטליסט קוסטה ריקה ופנמה)

"כמומחית מובילה בתעשיית ה- MICE (מפגשים, תמריצים, כינוסים ואירועים), Premio גאה מאוד להביא את עולם Catalyst  לקוסטה ריקה, היעד המושלם לגיבוש צוות. פעילויות גיבוש הצוות והמשחקים העסקיים של Catalyst המעוצבים במקצועיות, בשילוב רשת השותפים הגלובלית שלה, תאפשר לחברת הבת החדשה של Premio,    Premio Teambuilding, למלא את הצרכים התובעניים של לקוחותיה. אנו צופים שצמיחה אדירה לפנינו, הן מקומית והן בינלאומית, בהתחשב בכך שלקוסטה ריקה כלכלה מקומית משגשגת של עסקים מקומיים וחברות רב לאומיות מבוססות." 

הלנה קבריה, נשיאה ומייסדת Premio DMC.

צוותCatalyst Global  נסע לקוסטה ריקה בשבוע שעבר כדי לספק סדרה של ימי אימונים לצוות PREMIO. סדרות ההדרכה כללו "לדעת איך" במונחים של מכירות ואספקה, כמו גם, זמן קצר של טיול באטרקציות ובדברים הנהדרים שיש לעשות ולראות בקוסטה ריקה. מארק דוונפורט, מנהל הפיתוח העסקי, עם החזרה מהטיול, היה מלא שבחים על הלהט והחריצות של צוות PREMIO.

 

"Premio DMC  מדגימים מגמה הולכת וגדלה של ארגוני DMC המממשים את הערך של הפתרונות ה-'מוכנים'  שלנו המאפשרים לארגוני DMC מבוססים להציג שפע של רעיונות יצירתיים לתיק הקיים שלהם באופן מיידי. אני נרגש על השותפות האחרונה הזאת ויודע כי Premio DMC תביא עושר עצום של ניסיון לרשת של Catalyst Global ".

 

מארק דוונפורט, ראש פיתוח עסקי Catalyst Global

אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק וצופים דברים מרגשים מצוות PREMIO team building.