21 במרץ 2016

Catalyst העולמית גאה להציג את השותף החדש הראשון שלנו ל- 2016. PRAGUE Maxin חתמו על רישיון חברות זהב והפכו למשווקים הבלעדיים של מוצרי גיבוש צוות של Catalyst בצ'כיה.

Maxin פראג נוסדה בשנת 1999 על ידי המנכ"ל ירמילה סקוריקובה, היא חברת DMC והפקת אירועים המובילה בצ'כיה וממוקדת בארגון מקצועי של פגישות, תמריצים, כנסים, אירועים והשקות מוצר. ועכשיו, עם פורטפוליו המוצרים והתמיכה של Catalyst גיבוש צוות, כחברים ברשת Catalyst, הם מציעים מימד חדש לקוחותיהם.

"ההסכם בקרב ההנהלה הבכירה של Maxin פראג שרצינו להצטרף לרשת Catalyst היה מיידי, כאשר גילינו שדבר כזה קיים וראינו את מצגות שלה. אנחנו רגילים להשתמש בכוח, מיקור-המונים, כמו גם פתיחות של קהילות מאוד מיוחדות  בעולם ואנחנו מרגישים Catalyst יכולה בהחלט להיות בעלת ברית חדשה וחזקה שלנו בקרוב מאוד. "

ירמילה סקוריקובה, מנכ"ל ומייסד, Maxin פראג

 

"הרשת שלנו הולכת וגדלה מחיל אל חיל ו- Maxin פראג מדגימה מגמת עליית הבנת הערך אצל חברות DMC להצעת Catalyst. פתרונות גיבוש הצוות שלנו 'המוכנים להפעלה' מאפשרים למפעילי DMC להציג שפע של רעיונות יצירתיים באופן מיידי בפורטפוליו הקיים שלהם. התמיכה והכשרה שהם מקבלים מ- Catalyst מייצרת ביטחון פנימי ומאפשרת להם להקצות במהירות מומחי גיבוש צוות פנים אירגוניות. Catalyst מספקת לחברות DMC הקלה מבורכת מלהמציא מחדש אותן ההצעות ישנות ועייפות ולהגדיל באופן משמעותי את נוכחותן ממכירות גיבוש צוות. "

מארק דבנפורט, ראש פיתוח עסקי, Catalyst Global

 

פראג ומרוצי הרפתקאות הולכים יד ביד. זהו המיקום המושלם לחיפוש אחר המטמון. ל-Maxin פראג שפע של ניסיון בעיצוב סיורי תרבות ומרוצים בעיר בעזרת טבלט. הם השותף המושלם לאספקת טכנולוגית חיפוש המטמון שלנו Go Team בצ'כיה.

ב- Maxin פראג מאמינים כי "פרטים יוצרים מצוינות", וגאים לחיות לפי המוטו הזה יום אחר יום. כאן ב- Catalyst Global ערכים אלה נשמעים נכונים ואנחנו בהחלט מרגישים שמצאנו את 'התאמה הנכונה' עם צוות פראג Maxin.

אנו מצפים בכליון עיניים לעתיד המוצלח שלנו ביחד!