1 בספטמבר 2015

Catalyst Global העולמית שמחה להודיע על שותפות חדשה עם Kadoma אשר קיבלה את הרישיון למכירת ולהפצת מוצרי גיבוש צוות של Catalyst בקולומביה.

Kadoma היא חברה מבוססת העוסקת בגיבוש צוות והדרכה, במיקום מרכזי בקולומביה עם משרד ראשי בבוגוטה. צוות המומחים שלהם מפעיל תוכניות ברחבי קולומביה כולל במרכזי מפתח כגון, בוגוטה, קרטחנה ומדיין עבור מספר הולך וגדל של חברות רב-לאומיות הפועלות בקולומביה, בשוק ה- MICE הנכנס, כמו גם, לעסקים וארגונים מקומיים.

מנכ"ל Catalyst Global, גיא בייקר, ביקר בקולומביה כדי לסייע עם תוכנית אימוני הצוות יחד עם מנחה מומחה, אלבס קוסטה, מחברה שכנה ברזילאית Conquistar.

"השותפות עם Kadoma מבטיחה שמוצרי גיבוש הצוות של Catalyst נמכרים ונמסרים בקולומביה בסטנדרטים הגבוהים שלנו. אנו מתרשמים מהצוות הידידותי ובעל הידע של Kadoma אשר מתמקדת באספקת חוויות גיבוש צוות עם תוצאות ממושכות. היחסים של Kadoma עם ארגונים קולומביאנים להעצמת בני נוער המקומי הם גם מרשימים ובאים בקנה אחד עם עם תרבות הנתינה של Catalyst Global.. "

גיא בייקר, מנכ"ל, Catalyst Global


דניאל רואה בשותפות עם Catalyst Global כהזדמנות מרגשת להרחיב את הפעילות שלהם לאירועים מקורים ומשחקי עסקים אינטראקטיביים. הוא הביע התרגשות מהידע שיכול להרכש דרך שיתוף פעולה עם שותפי Catalyst Global על פני הגלובוס.

"We are very honored and proud to walk amongst giants, to become a member of Catalyst Global, the biggest and best network of team building program providers in the world. With this partnership Kadoma Outdoors / Catalyst Colombia can offer the best, most renowned and biggest range of innovative team building programs in the Colombian market."

Daniel Trujillo Co Founder and Executive Director of Kadoma Outdoor

מגוון תוכניות גיבוש הצוות של Catalyst כולל את Flat Out Formula One , Need 4 Speed, The Big Picture, ו- Go Team, הפופולריות תמיד, מצטרפות כעת למגוון הרחב של תכניות גיבוש צוות בלעדיות, חדשניות, מרתקות, ומהנות של Kadoma.

לקבלת מידע נוסף או כדי להיות הראשון לחוות מהמגוון החדש של Kadoma של תוכניות בניית צוות Catalyst בקולומביה, בקרו באתר באתר Kadoma או, התקשרו לאחד מרכזי האירוע המיומנים ביותר שלהם היום ב- 573173742026+.