7 בפברואר 2017

Catalyst Global מכריזה על שותפות בלעדית עם Agence Synergy למכירת ואספקת מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst בתוניסיה.

 

Agency Synergy נוסדה בשנת 2010, ומציעה תמריצים מקצועיים מותאמים אישית, מפגשים, אירועים ופתרונות גיבוש צוות ללקוחות - חברות בתוניסיה ומעבר לה. Agency Synergy הפכה לידועה במומחיותה באספקת תוצאות ממוקדות במגוון רחב של דיסציפלינות כולל תכנון אירועים, ארגון כנסים, נסיעות תמריץ, תוכניות תגמול, השקות מוצרים, וניהול פגישות. גם כיום שירותיהם מתמקדים בסיוע לחברות להבין כי ההצלחה העסקית שלהן מסתמכת על שיתוף ומתן השראה לעובדיהן, לשותפי הערוץ שלהם, וללקוחותיהם על ידי הנעת ביצועים טובים יותר בדרך זו. עם אמונה זו, הייתה זו התקדמות טבעית ל-Synergy לשים זאת למטרה להפוך למובילים בגיבוש צוות בתוניסיה.

"לאחר יותר משבע שנות קיומנו, לנו ב- Synergy יש שאיפה להפוך לשחקן האזורי העיקרי בענף גיבוש הצוות. ההצטרפות לרשת גיבוש הצוות של Catalyst Global הותיקה והיציבה,  תספק לנו מינוף משמעותי לפיתוח העסק שלנו וליכולת להגיב לדרישת השוק הגדלה במהירות בצפון אפריקה. זו הסיבה שאנחנו גאים היום להיות חלק מ- Catalyst Global  עימם אנו חולקים ערכים עסקיים חיוניים, ומצפים לחגוג הישגים משותפים בעתיד. "

 

Ghazi Cheikhrouhou, מייסד

החברות הבלעדית ברשת נותנת ל-Synergy גישה לתיק מקיף של פתרונות גיבוש הצוות המוכחים של Catalyst, הכשרה מקיפה, חומרי שיווק ומכירות ומומחיות, כמו גם, את ההזדמנות המדהימה לשתף פעולה בעסקי גיבוש הצוות, ההדרכה וה- MICE ברחבי העולם.

"אנחנו ב- Catalyst Global  שמחים מאוד שעוד חברת ניהול אירועים מבוססת מצטרפת לרשת גיבוש הצוות הגלובלית שלנו. השותפות עם Synergy מממשת מגמת עלייה של חברות יציבות לניהול אירועים המזהות את הערך של גיבוש צוות עבור בסיס הלקוחות היציב שלהם ואת היתרונות העצומים של רשת גיבוש הצוות של  Catalyst. "

 

מארק דבנפורט, מנהל פיתוח עיסקי, Catalyst Global

המוטו של Synergy הוא "לעצב ולהחיות אירועים לא מוכרים, מעבר לציפיות הלקוח." אלפי האנשים שחווים את מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst ברחבי העולם מדי שנה, יודעים שאנחנו אוהבים לעלות על ציפיות הלקוח, כך שאנו יודעים שמצאנו סינרגיה עם Agence Synergy.