28 ביוני 2017

מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst Globalזמינים כעת ביוון באמצעות רישיון בלעדי שניתן לצוות המוערך מאוד של VISIBLE – Visionary Business Learning.

באמצעות שימוש במתודולוגיה חווייתית חזקה, VISIBLE יוון מציעה פתרונות הדרכה וגיבוש צוותים חדשניים, שמתוכננים ומותאמים לצרכים הספציפיים של כל לקוח על מנת להבטיח תוצאות חיוביות מקסימליות. עם חזון הקשור באופן ישיר לפיתוח הלקוחות למטרת שיפור מתמיד של המשאבים האנושיים וסביבת העבודה, הצוות ב- VISIBLE  הוא התאמה מושלמת לאתוס של רשת גיבוש הצוות של Catalyst Global.

"למרות חוסר היציבות הכלכלית והפוליטית, יוון הייתה על המכ"ם של השותפים החדשים של Catalyst Global! בשנתיים האחרונות למדנו את שוק גיבוש הצוות ביוון, והיינו עדים לשיפור במצב, מה שהוביל אותנו לשוחח עם שותפים פוטנציאליים. VISIBLE מתבלטים במחויבות שלהם להכשרה ולגיבוש צוות, הגישה ההוליסטית שלהם והידע העמוק שלהם בשוק היווני", אמר מארק דבנפורט, מנהל הפיתוח העסקי של Catalyst Global  .

VISIBLE מחויבת ממש כבעל עניין לחששות של לקוחותיה, כמו נהג נחוש שמוביל אותם לפתרון הנכון שיענה על הצרכים הייחודיים של כל לקוח עם התוצאות הטובות ביותר. הצוות ב- VISIBLE נרגש להוסיף את מוצרי גיבוש הצוות המוכחים גלובלית של Catalyst למוצרים אותם הם מציעים ללקוחותיהם.

 VISIBLE"הוקמה כדי להציע פתרונות הדרכה חדשניים, שתוכננו בשלמותם ומותאמים לצרכים הספציפיים של כל חברה וארגון. אנו מאמינים מאוד ביתרונות הניתנים על ידי פעילויות גיבוש צוות לא רק לפיתוח הדרכה, אלא גם לחיבור בין אנשים, הנאה משותפת ובניית קשרים חזקים בקרב עמיתים. שירותי גיבוש הצוות שלנו מתחזקים מדי שנה והחלטנו לקחת את VISIBLE לרמה הבאה על ידי שותפות עם החברה הידועה ביותר בתחום זה, Catalyst Global. על ידי שילוב המומחיות שלנו עם זו של Catalyst Global, נוכל לספק ללקוחותינו פתרונות חווייתיים חדשניים ויצירתיים וליצור עבורם את חווית ההכשרה הייחודית ביותר שתיזכר עוד הרבה זמן", אמרה אלינה קצימי מ- VISIBLE.

הצוות ב- VISIBLE לקח חלק בהדרכה של  Catalyst Global במשרד שלהם באתונה בשבוע שעבר.

"היה לנו העונג לעבור הדרכה בעולם של Catalyst Global על ידי מארק ורוב ונהננו לא רק מהתלהבות שלהם ומההדרכה שלהם, אלא גם מהגישה הידידותית והמקצועיות שלהם," אמרה אלנה.

לאחר ההדרכה רוב יונג, מנהל מוצר ב-  Catalyst Global אמר,

"זו הייתה הצלחה גדולה. הצוות של Visible הם קבוצה נלהבת ואינטליגנטית של אנשים אשר תפסו במהירות את המושגים של מבחר תכניות גיבוש הצוות של Catalyst. הם שולטים בכמה ממוצרי גיבוש הצוות הראשיים של Catalyst Global כגון Need 4 Speed, Go Team, Essence of Excellence ו- Flat Out Pyramid Puzzle. אני יודע ש- Catalyst יוון יביאו רמה נחוצה ביותר של מצוינות מוכוונת תוצאות בגיבוש צוות הן לעסקים מקומיים והן לחברות רב לאומיות הפועלות ביוון. אני מאחל להם הרבה הצלחה."