20 ביוני 2017

Catalyst Global גאים להביא את מוצרי גיבוש הצוות שלהם המפורסמים בעולם לצוותים בווייטנאם.

השבוע הצוות החדש ב- Catalyst וייטנאם עסק בתוכנית הכשרה מקיפה וכוללת. הם החלו בהכרות האחד של השני ושל המאמנים שלהם מ-Catalyst Global, עם כמה שוברי קרח וממריצים, "Boom Time" ו-" Knowing Me Knowing You". לאחר מכן הם השתתפו באופן ישיר במספר רב של פעילויות מהתכניות המעולות של  Catalyst Global לגיבוש צוות, כגון 'Beat the Box', 'Flat Out Pyramid' ו- ‘Chain Reaction Table Top’ המתמקדות בהיבטים של מכירות ואספקה, כדי להבטיח שהם עומדים בסטנדרטי המצוינות של Catalyst Global.

יוביל את קטליסט וייטנאם Truong Van Hoang שהוא בעל ניסיון רב בהכשרה וגיבוש צוותים, כמו גם בתעשיית התיירות.

"יש ביקוש הולך וגובר בווייטנאם לתוצאות ממוקדות מטרה באימון ותוכניות גיבוש צוות", אמר Truong, "אני גם יודע שמוצרים כמו Go Team יהיו פופולריים הן לתיירות הנכנסת והן לאירועי MICE מקומיים".

Go Team הוא אפליקציה תחרותית מדהימה ופופולרית של Catalyst Global המבוססת על חיפוש המטמון. Truong מאמין שהיא מעולה לגיבוש צוותים ודרך מצוינת למבקרים לחקור יעדים פופולריים בערים הו צ'י מין, הוי אן, האנוי ועוד.

Truong נעזר ב-Cuc , בחור נלהב ונמרץ המאמין בכוחו של גיבוש צוות לשיפור חיי העבודה של אנשים ובהגדלת יכולת שימור הצוות והבריאות הפיננסית של העסק.

"אני מאוד גאה להיות להביא את מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst לווייטנאם," אמר Cuc , "הצוות שלנו באמת נהנה מהאימון. זה היה כיף גדול ולמדנו הרבה. המוצרים הם באיכות גבוהה ותוכננו במיוחד כדי להבטיח תוצאות מצוינות לצוותים ולעסקים ".

"המחקר שלנו מראה כי באופן מסורתי גיבוש צוות בווייטנאם נקשר למשחקים אקטיביים בחוץ, אשר נוטים להיות ממוקדים בכך שהאנשים נהנים ולא בתוצאות רחבות יותר לצוותים ולעסקים לטווח הקצר ולטווח הארוך", אמר גיא בייקר, מנכ"ל Catalyst Global. "עסקים רבים בווייטנאם מבינים את היתרונות של מעורבות ושמחת העובדים להצלחת השורה התחתונה של עסקיהם, ולכן מחפשים כעת מוצרי גיבוש צוות יותר מתוחכמים שהם גם מהנים, אבל חשוב יותר בעלי ערך שמשפיע לטווח הארוך. "

הצוות ב- Catalyst וייטנאם יארח תערוכה חינמית של מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst בהו צ'י מין סיטי בחודש הבא לסוכנויות ועסקים. כדי להזמין מקום עבורכם באירוע המרגש הזה, אנא שלחו דוא"ל ל- Catalyst Vietnam