12 באפריל 2018

Extraordinary, חברת הפעלות המותג הממוקמת בברטיסלבה, הפכה לבעלת הרישיון הבלעדי של מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst Global בסלובקיה.

Extraordinary סלובקיה היא סוכנות אירועים מנוסה הפועלת מאז 2009. הפתרונות שלהם הם H2H - אדם לאדם. הם מאמינים שהשקעה בעובדים היא קריטית לגידול העסק ולשיפור הביצועים שלו. המפתח לכך הוא חוויות משותפות משמעותיות כמו פעילויות גיבוש צוות המכוונות להתנהגות ולתוצאות מסוימות.

"אנחנו עוברים לגישה הרבה יותר מייעצת עם הלקוחות שלנו ומעודדים אותם להגדיר מטרות אמיתיות. מגוון המוצרים המוכחים של  Catalyst Globalיסייעו לנו ליצור חוויות גיבוש צוות רלוונטיות ביותר ולהשגת מטרות אלה", אמר לובו טומקו, מנכ"ל, Extraordinary סלובקיה. "הצטרפנו ל- Catalyst משום שאנו מאמינים באירועי צוות משמעותיים, ידע משותף ובכוח ההדדיות. לרשת Catalyst יש מוניטין של שיתוף פעולה ושיתוף בתעשייה. אנו גאים להיות חבר פעילים ברשת זו. אף אחד מאתנו איננו חכם כמו כולנו יחד ".

בביקור הדרכה שנערך לאחרונה בסלובקיה, ראש פיתוח עסקי ב-Catalyst Global, מארק דוונפורט אמר,

"אני יודע שבאופן המקצועי והאינטליגנטי שבו Extraordinary סלובקיה ניגשים למה שהם עושים, מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst Global יימכרו באותם סטנדרטים גבוהים שאנחנו ידועים בהם ברחבי העולם, גם בסלובקיה. אנחנו גם נרגשים מאוד מפוטנציאל התובנות חדשות והתרומה שכזה עסק מכובד ומקצועי יביא לקהילת Catalyst אשר מונה כעת 44 שותפים חזקים!"

עסקים בסלובקיה לא צריכים לחפש עוד, כי Extraordinary תדאג לכל אירועי ופעילויות גיבוש הצוות והצרכים שלהם. צרו עימם קשר עוד היום.