23 ביוני 2015

Catalyst העולמית נרגשת להרחיב את טביעת הרגל הגלובלית שלה ולהגיע אל המדינה המדהימה מקסיקו באמריקה הלטינית, יד ביד עם Grupo Quilova אשר קיבלה רישיון בלעדי למכור ולהפיץ את מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst.

Catalyst מקסיקו היא חלק מ- Grupo Quilova בהובלת גבריאל קוויחנו, ססיליה לופז וסוניה פניה שפועלת מהעיר מונטריי, מקסיקו. מונטריי היא המרכז העסקי התעשייתי של מקסיקו והמיקום המושלם כדי להגיע ולסייע לפעילויות גיבוש צוות ברחבי מקסיקו בכללן, ביעדי MICE מתפתחים כמו מקסיקו סיטי, גוודלחרה, פואבלה, קנקון, וכן ביעדים המתעוררים כגון, קוורטארו, זקטקס וסן לואיס פוטוסי, כולם יעדי כנסים ואירועים מבוססים.

Catalyst מקסיקו מתגאים במסירותם לספק אירועי גיבוש צוות כיף ומוטיבציה המותאמים לענות על הצרכים הייחודיים של לקוחותיהם.

עם למעלה מ -15 שנות נסיון של שיווק, FMCG ומכירות , ניהול ופיתוח צוותי מכירות על פני שלושה אזורים העולמי (אמריקה, אירופה והמזרח התיכון), למנכ"ל Catalyst מקסיקו,  גבריאל קוויחנו יש ניסיון מעשי נרחב והבנה של הדינמיקה הצוותית וומעורבות כח-אדם. גבריאל עומד בראש צוות מנוסה ונלהב מאוד.

גבריאל מאמין כי השותפות עם Global Catalyst באה בעיתוי מתאים כשתיירות האירועים הארגוניים וה-MICE במקסיקו גדלה באופן אקספוננציאלי. עם המגוון הרחב של פתרונות גיבוש צוות מוכחים וחדשניים של Catalyst Global, מקסיקו יכולה לעמוד בדרישות הכשרת בניית צוות של שוק משוכלל זה.

אתר Catalyst מקסיקו:  www.catalystmexico.com

לגבי בירורים ממוקדים בנושא גיבוש צוות במקסיקו צרו קשר  info@catalystmexico.com