4 ביוני 2016

Eventology פתחה משרדים בטורונטו כדי לשרת טוב יותר את השוק הקנדי מזרח, הוכרז ב-1 ביוני. עם מטה בוונקובר, Eventology, כבר ארבע שנים, מספקת אירועים ברחבי קנדה, והשקת משרדה בטורונטו תאפשר לחברה לשרת טוב יותר את הלקוחות שלה במזרח קנדה באמצעות פגישות פנים אל פנים וביקור באתר טרם האירוע.

 

המובילה של משרד Eventology תהיה ג'ולי סקוט, שעבדה בעבר כמנחה מובילה, וכמנהלת אירועים ושיווק עבור Biz Events באזור המפרץ לפני החזרה לקנדה ללימודי ה- MBA שלה. היא נולדה וגדלה Halifax, בהליפקס, נובה סקוטיה, ודוברת צרפתית ואנגלית רהוטות.

"מאחר שקנדה היא אחת המדינות הגדולות בעולם, המשרד החדש שלנו יאפשר לנו לספק ללקוחות את השירות הגלובלי עטור הפרסים שלנו במחירים תחרותיים יותר. אני כל כך שמחה שיש לי את ג'ולי ליד ההגה בצד המזרחי של קנדה. ניסיונה, אישיותה הדינמית, תשומת ליבה לפרטים והידע על האקלים העסקי במחוזות המזרח יחזק את מעמדנו כמקור של  אירועי גיבוש צוות חברה ברמה עולמית בקנדה"," אמרה אלכסנדרה פט מנכ"ל Eventology .

Eventology מספקת פתרונות מבוססי-אירועים לקבוצות ארגונים ברחבי קנדה, עוזרת לארגונים לבנות צוותים טובים יותר באמצעות פעילויות המוכחות כמעלות מוטיבציה, משפרות את התקשורת ומעוררות יצירתיות. שירותי האירועים של החברה כוללים זכיות ותמריצים, הקמת כנסים, אירועי שבירת קרח, ואירועי אירוח ונסיעות.

Eventology מחזיקה את הזכויות הבלעדיות של מוצרי גיבוש הצוות לארגונים של Catalyst Global בקנדה. עסק שהוקם לפני יותר מ -25 שנים, אשר משתמש בכח עיצוב משחק אינטליגנטי כדי ליצור פעילויות גיבוש המשפיעות בצורה חיובית על התרבות הצוותית תוצאות מוכחות, המחזיקות לאורך זמן. מוצרי Catalyst Global נמכרים ומסופקים דרך רשת השותפים של Catalyst Global, הרשת הגדולה ביותר מסוגה, עם נציגים בלמעלה מ- 40 מדינות.